Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JEvents - chybová hláška

10. dub 2012 10:47 #92287
Odpověď od Bong
Moderátor
Nastavte si Konfigurace JEvents - Komponenta - Formát data: Anglie - Francie.

Pak se zaměřte na zobrazení, například Tooltip mají průhledné pozadí a není to přehledné...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. dub 2012 11:06 #92291
Odpověď od Karel
Začátečník

Bong napsal: Nastavte si Konfigurace JEvents - Komponenta - Formát data: Anglie - Francie.

Pak se zaměřte na zobrazení, například Tooltip mají průhledné pozadí a není to přehledné...


Díky mooooc. Pomohlo to. A snad i ten Tooltip už se zobrazuje přehledně.

Co ale s tou hláškou co se zobrazuje při vstupu na komponentu zu odkazu menu?
Hlášení
Nemáte přístup k této službě!

10. dub 2012 11:09 - 10. dub 2012 11:09 #92292
Odpověď od Bong
Moderátor
Mě osobně se žádná hláška nezobrazuje (IE9, FF11).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. dub 2012 11:15 #92293
Odpověď od martin weinpold
Nováček
Me se zobrazuje IE9. Karle, je to jen hlaska, nebo to opravdu nevidis, to co videt chces? :)

Všechno řeší kulka ...

10. dub 2012 11:20 #92295
Odpověď od Bong
Moderátor
A nejste náhodou při procházení frontendu přihlášen? JEvents totiž má vlastní nastavení uživatelů, kteří mohou editovat události a ta hláška může souviset jen s tím, že nemáte toto oprávnění.

Odhlaste se z front i back, vymažte cache a pak zkuste.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. dub 2012 11:36 #92298
Odpověď od Karel
Začátečník

Bong napsal: A nejste náhodou při procházení frontendu přihlášen? JEvents totiž má vlastní nastavení uživatelů, kteří mohou editovat události a ta hláška může souviset jen s tím, že nemáte toto oprávnění.

Odhlaste se z front i back, vymažte cache a pak zkuste.


A co to hlásí vám když půjdete přes hlavní stránku a odkaz na Termín akcí?
Mě to tu hlášku dává pokaždé. Když jsem přihlášený, i když jsem nepřihlášený. A teď jsem to zkusil i na jiném počítači kde ještě přístup nikdy nebyl a tím pádem nebyl i nikdo přihlášený do administrace a taky to tu hlášku při vstupu napíše.
Zmizí až když se dá obnovení stránky, ale když se vstoupí zase přes odkaz v Menu tak se hláška znovu objeví :-(

Powered by Fórum