Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JEvents - chybová hláška

10. dub 2012 00:20 #92275
JEvents - chybová hláška od Karel
Začátečník
Poradí mi někdo? Vyhledáváním jsem toto tu nenašel :-(
V komponentě JEvents mi to při zobrazení kalendáře napíše:
Hlášení
Nemáte přístup k této službě!

Dám obnovení stránky a hláška se ztratí. Ale při prvním načtení z odkazu u menu se tato hláška vždyxcky napoprvé zobrazí.

Další dotaz je k tomu, že nejsem schopný nastavit správné hodiny u události. Tedy u události to nastavím normálně v 18,00 ale u události se pak zobrazí 6,00 a to mám nastavený 24 hod zobrazování.

Použité verze Joomla 2.5.4 a JEventst 2.1.16

Předem děkuji

10. dub 2012 07:54 #92279
Odpověď od Bong
Moderátor
Ten problém se zobrazováním myslíte co? Zobrazení kalendáře komponenty, nebo modulu kalendáře,...? Čas se vám ukazuje o 12 hodin pozadu, nebo ve 12ti hodinovém formátu? Události vkládáte v Joomla, nebo je importujete?

Nastavte si správně:

Joomla - Globální nastavení - Server - Časové pásmo serveru
Konfigurace JEvents - Komponenta - Časové pásmo serveru
Konfigurace JEvents - iCal Import - Export - Časové pásmo serveru
Konfigurace JEvents - Komponenta - Použít 12ti hodinový formát


Hosting, šablona, odkaz?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. dub 2012 08:52 #92281
Odpověď od Karel
Začátečník

Bong napsal: Ten problém se zobrazováním myslíte co? Zobrazení kalendáře komponenty, nebo modulu kalendáře,...? Čas se vám ukazuje o 12 hodin pozadu, nebo ve 12ti hodinovém formátu? Události vkládáte v Joomla, nebo je importujete?

Nastavte si správně:

Joomla - Globální nastavení - Server - Časové pásmo serveru
Konfigurace JEvents - Komponenta - Časové pásmo serveru
Konfigurace JEvents - iCal Import - Export - Časové pásmo serveru
Konfigurace JEvents - Komponenta - Použít 12ti hodinový formát


Hosting, šablona, odkaz?


Hláška se mi objevuje při vstupu na z odkazu na termíny akcí ( www.dejavubrno.cz/joomla/akce/udalostimesice/2012/04/- ) a události vytvářím a ukládám v Joomla. Událost je vytvořena se začátkem v 18 hod ale u události to píše v 6,00

10. dub 2012 08:55 - 10. dub 2012 09:01 #92282
Odpověď od Karel
Začátečník
Teď koukám, že u toho přímého odkazu se ta hláška o oprávnění neobjevuje, ale když přejdete ze stránky www.dejavubrno.cz/joomla/ odkazem v menu na Termíny akcí tak ano (hláška hned první nahoře)
A "Použít 12ti hodinový formát" má zaškrtnuto NE a u akcí to píše začátek v 6,00 místo v 18,00 hod

10. dub 2012 09:10 #92284
Odpověď od Karel
Začátečník
Nastavení událostí

10. dub 2012 09:14 #92285
Odpověď od Karel
Začátečník
Netrvám ale na JEvents. Když tak doporučte nějakou jinou komponentu na vytváření událostí , která by se na to hodila :-) Děkuji

Powered by Fórum