Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nacitani pres rusky server

08. dub 2012 08:11 #92192
Nacitani pres rusky server od serpico
Návštěvník
Dobry den, nejsem moc zkuseny tvurce webstranek a narazil jsem na problem, ktery mi nevyresil zatim ani hotline webhostingu. Nacitani stranky, kterou jsem vytvoril pod Joomla 1.5 se najednou zpomalilo, ted uz zase bezi celkem svizne, ale na Firefoxu jsem si vsiml vlevo dole, pres ktere adresy jde nacitani a probleskne tam vzdycky adresa s koncovkou .ru.
V administraci se naslo v souboru htaccess toto:
ErrorDocument 400 http://axaxan.ruin.cgi?5 ErrorDocument 401 http://axaxan.ruin.cgi?5 ErrorDocument 403 axaxan.ru/in.cgi?5 ErrorDocument 404 axaxan.ru/in.cgi?5 ErrorDocument 500 axaxan.ru/in.cgi?5

I kdyz se to smaze, pri dalsim spusteni je to tam znova..
Ma nekdo, prosim, radu, co s tim???

08. dub 2012 09:52 - 08. dub 2012 10:03 #92195
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
pokud vám někdo přepisuje .htaccess tak je někde "díra"

Nastudujte si "pravidla" zabezpečení:
www.obchod-virtuemart.cz/novinky/10-nejs...stratoru-joomla.html

a jiné...

máte legální šablonu?

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

08. dub 2012 10:26 #92196
Odpověď od serpico
Návštěvník
ano, sablona je normalne zakoupena... Uz jsem slysel, ze neni dobre pouzivat jako ftp-klienta Total Commander (coz jsem delal). Zrejme je nekde dobre schovany skript, ktery zabezpecuje opetovne prepsani htaccess, akorat ho nemuzu objevit:-(
Webpagetest neobjevil zadnou chybu...

08. dub 2012 10:44 - 08. dub 2012 10:47 #92198
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Totalcmd sám o sobě není nebezpečný.
Nebezpečné je (i v něm) ukládat hesla.
Nebezpečné je neaktualizovat Joomlu, rozšíření.
Nebezpečné je instalovat do Joomly nedůvěryhodná rozšíření, nebo rozšíření, která autor neudržuje.

Webpagetest nemá najít chybu, má Vám ukázat, který soubor obsahuje požadavek na doménu s .ru

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

08. dub 2012 11:23 #92200
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
TC - to bylo drive, dnes muzes hesla sifrovat
ale obecne receno se nemaji ukladat hesla nikam

serpico - vratte se se zalohou do doby, nez tam ten script byl

Joomla! pro každého

08. dub 2012 11:27 #92203
Odpověď od Bong
Moderátor
Také změňte všechna vámi používaná hesla (FTP, Joomla,...)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum