Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Migrace 1.5 do 2.5 - jak překopírovat db?

01. dub 2012 11:19 #91891
Zdravím vespolek,
snažím se převést Joomla 1.5 do Joomla 2.5 a pořád bez výsledku. Vyzkoušel jsem kde co, např. jupgrade. To funguje, ale nikoliv na K2, kde mám všechny články. Nastavoval jsem vše, xkrát jsem jupgrade použil, na lokálu na netu, nic. Nechápu, jak údajně K2 přenáší.

Také zkouším natvrdo přenést tabulky ze staré databáze do nové. Tady jsem zaznamenal dílčí úspěch, v K2 na Joomla 2.5 už články mám, ale pochopitelně bez fotek a co hůř, článek je sice v administraci, ale na nic ho nemohu zobrazit na stránkách.

Nemáte někdo zkušenosti s převodem a kopírováním tabulek db? Třeba tam mám něco špatně.

Díky všem za pomoc, už několik nocí a dní nad tím sedím.

01. dub 2012 13:20 #91893
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel

11. dub 2012 14:06 #92390
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Vždy jsem při migraci četl jen o použití programu jupgrade. Nyní jsem však narazil ještě na zmínky o jiném programu - SPupgrade. SPupgrade

Četl jsem o něm dost pochvalných reakcí a vypadá, že skutečně funguje. Je to však komerční komponenta za 24,95 EUR. Když by to nefungovalo, máte pak jistotu, že můžete někoho seřvat, protože jste zaplatili.


Je tu někdo, kdo to zkoušel? Myslím si, že pro někoho, kdo potřebuje migrovat více než dva weby je 25 EUR celkem pakatel...

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

11. dub 2012 14:24 #92392
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Jinak jsem objevil celkem obsáhlý článek pro všechny Migrátory. Jsou tam recenze nástrojů a sumarizace kroků...

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

Powered by Fórum