Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zpřístupnění stránky z menu pouze registrovaným

31. bře 2012 19:38 #91880
Zpřístupnění stránky z menu pouze registrovaným od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Děláme komunitní web, v různých intervalech vydáváme e-časopis. O tento je poměrně zájem, ale naším zájmem je, aby se lidé přihlašovali k odběru a aby časák nestahovali z Archívu. Jde o to, že prvního odejde časopis na přihlášené odběratele. Desátého má být v archívu ke stažení. Přesto bych to chtěl podmínit přihlášením k odběru.
K odeslání časopisu využívám Acy mailing.

Přímo registrovat se mi uživatele nutit nechce. Stačil by mi e-mail.
Jde o to, že vyšší počet odběratelů nám pomáhá při vyjednávání s potencionálními partnery projektu atp.

Měl by někdo nějaký nápad?
Díky

31. bře 2012 20:36 #91881
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
acy mailing umi prihlasit lidi i bez registrace na web (je to i vychozi nastaveni tusim) - jen zadaji mail (a jmeno, je-li treba)

Joomla! pro každého

31. bře 2012 21:02 #91883
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ano, to umí, taky to tak řeším. Jde o to, že prvního v měsíci se odesílá mailing s novým číslem na registrované. Desátého v měsíci je číslo už v archívu ke stažení pro ostatní. Já bych ale rád to stažení zpřístupnil až po přihlášení dalších odběrů.

V podstatě jde o to, že bych zabránil uživatelům jen stahovat z archívu, potřebujem odběry abychom měli páky na potencionální partnery projektu, sponzory atd..

31. bře 2012 21:04 #91884
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
pak tedy asi jen pro registroavne, jinak z nich ten mail nedostanete

Joomla! pro každého

Powered by Fórum