Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

výpočetní formulář

30. bře 2012 12:41 #91847
Odpověď od Hondzik
Uživatel
to Houbak: Tak složité bych to nepotřeboval... respektive nepotřebuji aby mi vyskočila cenová nabídka... s několika produkty.. stačil by jen jeden o patřičné velikosti...

děkuji všem za info, ještě se zkusím po nečem porozhlédnout, nechat to naprogramovat na míru je až jedna s posledních možností.
Ještě mě napadlo jestli by nešla překopat nějaká komponenta která například vyhodnocuje něco jako test... každá odpověď by byla ohodnocena určitým počtem bodů, a na konci po sečtení bodů by byla jasná odpověď

30. bře 2012 12:57 #91849
Odpověď od Karri
Návštěvník
Pán se ptal na výpočet, ne na tvorbu cenové nabídky, takže jsem mu ukázal formulář, co umí počítat - pak už záleží na tom, jak postavíš v rámci toho formuláře ten výpočet.... :)

30. bře 2012 22:00 #91862
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Já jsem se spíš zaměřil na ten ukázkový formulář a na jeho funkčnost. Na jednoduchý výpočetní formulář přece nepotřebuju nějakou složitou komponentu, stačí mi pár řádků html a js kódu.

Powered by Fórum