Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea K2 + čeština/slovenčina

29. bře 2012 01:22 #91801
K2 + čeština/slovenčina od Andrea
Uživatel
Ahojte,

stretol sa niekto s takýmto problémom?
Mám nainštalovanú joomla 2.5.3, nainštalovanú slovenčinu, nainštalovala som K2, nainštalovala som K2 slovenčinu a nič..všetko v angličtine.. ostatné komponenty mi fungujú v slovenčine ... systémová slovenčina bola nainštalovaná a "zdefaultnená" pred K2 slovenčinou, v tom problém nebude (k inému vysvetleniu som sa zatiaľ nedopracovala). Má niekto tip, v čom môže byť pes zakopaný?

ďakujem!

29. bře 2012 06:33 - 29. bře 2012 06:38 #91802
Odpověď od Bong
Moderátor
Jakou verzi K2 používáte? Pro jakou verzi K2 slovenštinu máte? Kde jste onu slovenštinu stáhla? Odkaz?

Pokud je to ten originální balíček ze stránek K2, tak ten nemá se slovenštinou nic společného. Je anglicky a navíc jsou všechny řetězce zakomentované. Prostě to nikdo ještě nepřeložil.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. bře 2012 09:28 #91806
Odpověď od Andrea
Uživatel
k2 v 2.5.5 a stiahla som si oficialnu slovencinu ... ano,tiez ma potom vcera napadlo, ze ked je tam napisane,ze stav prelozenia 0, tak sa na to poriem :whistle: ... a fakt tam nie je ani tuk prelozeny ...tak vyhrniem rukávy a pustím sa do toho

Powered by Fórum