Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vytvoření grafického návrhu webu+fungování

28. bře 2012 11:16 - 28. bře 2012 11:17 #91760
Ahoj, mám stránky v joomla a ráda bych z těchto stránek odkazovla na jiné, které by vypadali asi jako tato: www.tappingintoultimatesuccess.com/tapopt/

Můžete mi prosím někdo poradit, jak takovou stránku vytvořít? Exitstují na to editory? Jakýá a jak je sehnat? Moc díky!!!

Moc se mi tam líbí to, ajk tam mají to video, nevíte někdo, jak je tam dané? A jak udělat, aby se pustilo jen v případě, že se stane človek, který si to chce pustit fanouškem na FB??

28. bře 2012 12:03 #91762
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Zkuste to prosim napsat cesky co potrebujete.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

28. bře 2012 12:08 #91763
Odpověď od Bong
Moderátor
Ze stránek postavených na Joomla můžete odkazovat na libovolnou další stránku, není podstatné jak tato cílová stránka bude vypadat.

Stránku vzhledově podobnou té v odkazu vytvoříte buď na základu nějakého CMS (jako např. Joomla) s využitím podobné šablony. Nebo si tuto stránku napíšete v HTML, na toto editory existují, zkuste na Google zadat "editor HTML".

Do jakkoli vytvořených stránek si můžete video vložit, podobně jako se vkládají obrázky, atd... Pokud jej chcete mít jen pro svoje fanoušky na FB, budete mít nejjednodušší umístit je na FB.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. bře 2012 12:29 #91765
Odpověď od martin weinpold
Nováček
Svata trpelivost pane Bongu ... byste mel byt ucitel :))))

Všechno řeší kulka ...

Powered by Fórum