Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Obrázek místo odkazu v menu

27. bře 2012 15:49 #91719
Obrázek místo odkazu v menu od Editor
Uživatel
Dobrý den,

rád bych se zeptal, ikdyž pravděpodobně zvláštní dotaz. Dá se nějak v joomle 2.5 nastavit, aby se místo odkazu v menu objevoval obrázek/ikonka? Rád bych místo textové položky ''Domů'' dal ikonku ''domečku'', která by sloužila obdobně jako odkaz. Něco jsem objevil v detailu položky menu ''link type options'' kde možnost nahrání obrázku je - bohužel jsem nepřišel na to jak to zprovoznit. Děkuji

27. bře 2012 16:45 #91724
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Kdyz upravujete polozku nabidky, rozkliknete si napravo "Moznosti odkazu", pak si vyberte obrazek ze slozek a vlozte. Nasledne u "Zobrazit titulek" dejte NE. Misto textoveho odkazu ted budete mit jen zvoleny obrazek jako odkaz. imtp.me/2ty101orx.p

A pokud chcete nejakou vychytavku, aby se vam toi hybalo, tak pouzit nejake rozsireni (Flash menu). Treba toto .

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: lukas hajek

27. bře 2012 20:36 #91746
Odpověď od Editor
Uživatel
Zkouším, zkouším, ale nefunguje mi to. Cookies jsem vymazal, ale žádná změna viz obrázek


Přílohy:

Powered by Fórum