Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Gallery 3.14 - Upravení obrázku

26. bře 2012 17:45 #91692
Odpověď od Bong
Moderátor
Opravte si databázi, aktualizujte Joomlu, vyhledejte nenainstalovaná rozšíření,... (Správce rozšíření: Aktualizace, Pátrání, Databáze, Varování)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. bře 2012 18:40 #91696
Odpověď od dejvoch
Uživatel
Databáze:
Tabulka 'jos_session' nemá sloupec 'data' se zápisem 'MEDIUMTEXT'. (Ze souboru 1.7.1-2011-09-15.sql.)

Varování:
Hodnota upload_max_filesize v souboru php.ini file je větší, než proměnná post_max_size. Proměnná post_max_size bude mít přednost a bude blokovat požadavky na nahrání větších souborů, než je v ní povoleno. Jedná se o běžnou chybu nastavení serveru, způsobenou snahou o zvýšení velikosti nahrávaného souboru. Zvyšte prosím hodnotu upload_max_filesize minimálně tak, aby odpovídala velikosti proměnné post_max_size a naopak

Nikde nic jiného není. Potřeboval bych tedy poradit jak opravit načítání náhledů Phoca Gallery a jak opravit když v administraci kliknu na úpravu obrázku tak se to celé rozhodí /viz výše/

26. bře 2012 18:45 #91697
Odpověď od Bong
Moderátor
Opravil jste nalezené chyby? Aktualizoval? Přeinstaloval Phoca Gallery?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. bře 2012 18:59 #91698
Odpověď od dejvoch
Uživatel
Varování s php.ini nic neudělám, je to nastavené hostingem a chybu s databází nevím jak opravit. Phoca gallery jsem přeinstaloval již několikrát.

26. bře 2012 19:47 - 26. bře 2012 19:49 #91699
Odpověď od Bong
Moderátor
Instalovat znamená instalovat, dle vašeho sdělení: blbnou veškeré instalace rozšíření, vše tedy musím instalovat ručně v PHPMyAdmin... Nemáte správně instalovanou ani Joomlu. Nemůžete tedy chtít, aby něco fungovalo správně.

Ve Správce rozšíření: Databáze najdete vždy kouzelné tlačítko Oprava. Použijte jej. Aktualizujte - přeinstalujte Joomlu dle návodu .

Je třeba vše uvést do normálu, aby šla běžně instalovat rozšíření a aktualizovat Joomla.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. bře 2012 20:29 #91701
Odpověď od dejvoch
Uživatel
Použil jsem tlačítko oprava, avšak proběhlo zase odhlášení administrátora a napsalo se toto:
svjdlouha.hys.cz/web/error500.jpg
Klidně bych si celý web nainstaloval znopvu manuálně sám, avšak to nejde, jak jsem psal výše, nenačte se druhý krok instalace, chyba není na mé straně -zkoušel jsem to pro jistotu na více místech s více internetovými připojeními pokud by byla chyba v mém internetovém připojení, po kliknutí na druhý krok instalace začne běhat kolečko a nic, proto jak jsem výše psal je to verze přímo od poskytovatele freehostingu endora.cz, která je ovšem ale chybná.
Aktualizaci systému jsem již prováděl, vše dělám správně, proto nevím, proč to pořád zlobí

Powered by Fórum