Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak skrýt main content na frontpage?

25. bře 2012 09:06 - 25. bře 2012 09:06 #91642
Dobrý den,

hledal jsem podobný příspěvek, který by mi mohl pomoci, ale na nic jsem nenarazil. Mám takový problém, ikdyž na hlavní straně (frontpage) skryji všechny moduly, zůstává tam bílý pásek/blok (main content). Chtěl jsem to řešit tak, že jsem odstranil padding, který ten pásek zneviditelnil, ale dělalo to posléze problémy na dalších stránkách mimo frontpage. Proto bych se rád zeptal, lze nějak udělat aby se tento main concent skryl na hlavní straně, aby to neovlivnilo další podstránky? Případně někde umazat/přidat kód pro zneviditelnění? Díky za odpověď

25. bře 2012 10:53 #91645
Odpověď od Bong
Moderátor
Přesně tohle se tu řešilo , zkuste prohledat fórum.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. bře 2012 11:19 #91646
Odpověď od Editor
Uživatel
Toto jsem viděl, bohužel jsem z toho buďto nepochopil řešení nebo po publikaci článku s mezerou na frontpage nedošlo ke změně.

25. bře 2012 11:32 #91647
Odpověď od Bong
Moderátor
Buď se smíříte s mezerou, nebo do zobrazeného článku vložíte moduly dle potřeby (loadmodule), případně do článku vložíte mezeru (ale zkontrolujte co všechno dalšího vám tam editor přidal)...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum