Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefunguje odkaz z menu

25. bře 2012 08:36 #91641
Nefunguje odkaz z menu od Pavel
Uživatel
Přeji pěkný den
Zkusil jsem nainstalovaz Joomlu 2.5.3 na local host. Mám 2 kategorie Home a O nás. Dva odkazy z hlavního menu i v postraním menu Home a O nás. Odkaz o nás nefunguje chyba 404 not found. Zkusil jsem to dvakrát a nic, článek tam jde vložit a když chci tak se na hlavní stránce tj. Home zobrazují.
Děkuji

25. bře 2012 10:43 - 25. bře 2012 10:43 #91644
Odpověď od Bong
Moderátor
Chyba vám říká, že cíl neexistuje. Odkazujete tedy špatně.

Vytvořte článek O nás a poté v menu vytvořte novou položku, vyberte typ položky nabídky: Články - Jeden článek a následně v Povinná nastavení vyberte článek O nás...

Předpokládám, že nepoužíváte SEF URL a podobně.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. bře 2012 18:03 #91658
Odpověď od Pavel
Uživatel
Ono to už funguje, ale nějak zmateně. Chci mít hlavní stránku,kategorii a položku v menu HOME a tam mít zobrazeny úvodníky článků ze všech kategoríí případně jeden hlavní článek. Pak kategorie, položky v menu a stránky O NÁS, CESTY atd. a tam zobrazovat jen články z příslušné kategorie. Když jsem přihlášen jako super user tak to funguje. Odhlásím-li se tak vidím na stránce O NÁS vše stejně tak jako na stránce HOME. V položce nabídky mám zatím dvě HOME a O NÁS obě mají typ položky články-hlavní články. Nevadí to?

25. bře 2012 21:21 #91676
Odpověď od Bong
Moderátor
Když máte obě položky typu hlavní stránka, budou se obě chovat jako hlavní stránka.
Od toho máte možnost výběru typu položky. Ve vašem případě vybírejte z.

Články

Archivované články
Jeden článek
Seznam všech kategorií
Blog kategorie
Seznam kategorie

Hlavní články
Vytvoření článku

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. bře 2012 06:41 #91681
Odpověď od Pavel
Uživatel
Hlavní stránka je HOME obě mají typ položky hlavní články.
Jsem-li přihlášen, na stránce HOME vidím články z kategotie home i o nás a na stránce O NÁS jen z kategorie o nás. Tak to chci. Odhlásím-li se vidím všude všechno.
Dík

Powered by Fórum