Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Dají se upravit joomla formuláře?

22. bře 2012 23:22 #91556
Dají se upravit joomla formuláře? od Jiří Gieraczka
Začátečník
zdravim všechny po hooodne dlouhe dobe mam prosbu
delam stranecky na ktere se bude nutno prihlasovat aby bylo videt obsah a mam problem s tim ze NEUMIM A NEVIM JAK UPRAVIT REGISTRACNI FORMULAR rád bych k polim pridal poznamku ihled viditelnou a ne az nekoho napadne najet na hvězdičku a kdyby to šlo tak bych chtel pridal do formuláře položku třeba POZNAMKA která by se mi poslala do administrace - JDE TO ? UPRAVIT joomlou vygenerovaný formulář?
Díky za reakce - a ano jsem trouba ;o)

23. bře 2012 00:47 #91557
Odpověď od Jiří Gieraczka
Začátečník
jen jeste doplnim ze jsem ted stahl CB - comunity builder ;o) a hopla ve verzi 2.5.3 nejede ;o( ... naive jsem si myslel ze by to vyresilo muj problem --- tak tedy dal prosim o rady

23. bře 2012 06:33 #91558
Odpověď od Bong
Moderátor
Pro zobrazení poznámky nic upravovat nemusíte. Stačí zobrazit například další modul (Vlastní HTML) s textovou poznámkou...
Nebo třeba využijte plugin User - Profil, který vám rozšíří možnosti registračního formuláře.
ZDE například najdete, jak se řešilo zobrazení dalších informací pomocí úpravy jazykového balíčku.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum