Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přepínání template

21. bře 2012 14:01 #91489
Přepínání template od David Semančík
Uživatel
Zdravím,

existuje způsob, jak pomocí linku (např. v menu) přepnout template celých stránek na jiný a dalším linkem opět zpět? Chci udělat grafickou a "negrafickou" verzi stránek.

Našel jsem Template Selector, ale ten mi nevyhovuje (je třeba vybrat template, potvrdit atd. - navíc jsou jména template v systémovém tvaru)...

Díky za radu.

David

21. bře 2012 17:23 #91504
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. bře 2012 17:34 #91506
Odpověď od David Semančík
Uživatel
Díky, ale odkazovaný příspěvek se týká nahrávání souborů... Prošel jsem diskuzi a nenašel jsem tam zmínku o přepínání template... V posledním příspěvku jsou sice odkazy s template=neco na konci, ale to přepne template pouze u jedné konkrétní stránky... Já bych potřeboval přepnout do jiného template celý web a vrátit jej do původního pouze po kliknutí na specifický odkaz...

21. bře 2012 18:33 #91516
Odpověď od Bong
Moderátor
Ano tam je hlavně vidět jak přepnout na jinou šablonu pomocí odkazu...
Pokud vám nevyhovuje rozšíření na přepínání šablon, zkuste najít jiné, případně by to mělo být řešitelné pomocí více modulů menu a přiřazených šablon. Ale víte že šablony musí mít v tomto případě shodné názvy pozic modulů? Také netuším co má v dnešní době za význam grafická a negrafická verze stránek...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. bře 2012 19:06 #91518
Odpověď od David Semančík
Uživatel
Díky za radu. Šlo mi spíš o to, jestli na to neexistuje nějaký jednoduchý způsob a zdá se že ne...

Možná to řeším zbytečně složitě, ale v podstatě mi jde o to mít "grafickou" verzi stránek pro běžné prohlížeče (s různými vizuálními javascriptovými efekty, vyjíždějícími menu atd.) a druhou "holou" verzi, kde v podstatě bude čisté html pro různá "speciální" zařízení a upravená pro hendikepované apod.

23. bře 2012 20:41 - 23. bře 2012 20:45 #91597
Odpověď od Jarda Kozel
Začátečník
Zkus od Joomlartu jejich framework. Je tam možnost si z frontendu zapínat předem nadefinované upravené šablony. Více na jejich webu - www.joomlart.com

Powered by Fórum