Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Facebook - fanbox, stream etc...

19. bře 2012 23:18 #91399
Facebook - fanbox, stream etc... od Jakub Novotný
Uživatel
Ahoj,
předpokládám, že nejsem první komu přestal nedávno fungovat jakýkoliv mod pro spojení Joomly s Facebookem. Používal jsem " Facebook FanBox or LikeBox for Joomla" - jednoduché a funkční. Bohužel se však nyní nezobrazí vůbec žádný stream, stejně tak na jiných modech (zkoušel jsem asi další 3 a stejný výsledek).

Nemá někdo nějaký tip, jak to zase rozchodit zpět?? Chyba bude nejspíš na straně FB, jak předělávali ty stránky na nový vzhled.

Díky moc, Jamie32

20. bře 2012 02:19 #91413
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
A co tak si vygenerovat html nebo iframe toho co potrebujete primo na Fejkbooku a kod soupnout do custom modulu.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

20. bře 2012 10:17 #91419
Odpověď od Jakub Novotný
Uživatel
A nějaký tip, jak ho vygenerovat?? Já jsem se jednou snažil udělat to přes ty jejich Apps ve Vývojářích přímo a nějak mi to nechtělo vůbec fungovat...

20. bře 2012 10:31 #91420
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Dole na FB kliknete na Vyvojare > web > a pak si z tech soc. pluginu vyberte, ktery potrebujete. Uvedete rozmery, dalsi pozadavky a jen vygenerujete kod. Doporucuju pouzit iFrame a ne HTML5, protoze to neumi vykreslit vsechny prohlizece.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

20. bře 2012 10:43 #91421
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Tady je odkaz primo na LikeBox , ostatni pak jsou v levem menu.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

20. bře 2012 23:33 #91469
Odpověď od Jakub Novotný
Uživatel
Super, díky moc. Fungujeme :)

Powered by Fórum