Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Platba kartou / PayPal / bankovní převod

15. bře 2012 10:22 #91226
Ahoj,

nevíte někdo, jakou komponentu nebo modul použít pro volbu platební metody v Joomle? Potřebuji udělat Rezervační formulář pro hotel, kde si klient zadá datum pobytu, počet osob, a pak zvolí jakým způsobem zaplatí.

Mohlo by to fungovat ve třech krocích:
1. Zadání pobytových údajů
2. Volba platební metody
3. Potvrzení a odeslání emailů

Děkuji za nápovědu.

15. bře 2012 15:54 #91238
Odpověď od Bong
Moderátor
On-line platba napřed? Hotely jsou skoro můj druhý domov, ale aby po mě chtěl někdo peníze dopředu, když jsem pokoj ani neviděl, no nevím...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. bře 2012 16:54 #91242
Odpověď od freshynek
Uživatel
Ano, chtějí alespoň rezervační poplatek dopředu, aby byla rezervace pokoje platná. Nemáš nějaké zkušenosti s doplňkem, který by platbu kartou poskytnul? Díky za radu.

15. bře 2012 17:22 #91248
Odpověď od Bong
Moderátor
To nemám. Do hotelů, které chtějí peníze napřed nejezdím. Tohle se provozuje například u chalup, kde je pronájem 10-20.000 za týden, ale u hotelu je platba napřed nesmysl. Navíc, v čem se liší zabukování po telefonu a internetu? Proč by zrovna tento způsob objednávky měl být zpoplatněn?

Ale způsoby plateb jsou tu téměř na denním pořádku: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/advs...te=all&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum