Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

odkaz na část stránky

05. bře 2012 18:25 #90896
odkaz na část stránky od Jakub
Uživatel
Zdravím,
našla by se nějaká dobrá duše, která by mně poradila, jestli je možné vytvořit odkaz na určitou část stránky --> jedná se mi o to, že mám velké logo s vodorovným menu zabírající velkou část okna a bojím se toho, že méně zkušení uživatelé by mohli nabýt dojmu, že se po kliknutí na odkaz nic neděje.Děkuji za každou radu

05. bře 2012 18:46 #90902
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
My by jsme podekovali za odkaz na web, kde to muzeme videt, protoze jsi nejsem jisty, ze nekdo pochopil co vlastne potrebujete

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

05. bře 2012 18:51 #90903
Odpověď od Bong
Moderátor
Tohle se řeší zmenšením loga. Mezi námi, k čemu tam vlastně je, když překáží a vy budete stejně odskakovat jinam, aby se nepletlo v obrazu?

Odkaz na určitou část stránky (objekt, obrázek, text) vytvoříte pomocí kotvy.

Jen mám dojem, že v tomto případě to řešení není.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. bře 2012 19:12 #90904
Odpověď od Jakub
Uživatel
Omlouvám se za zmatené vysvětlování,snad mě pochopíte teď.Odkaz dát nemůžu,stránky mi zatím jedou jen na localhostu. Zjednodušeně mi de o to, že kdybych kliknul na odkaz co mam v menu, tak se mi automaticky posuvník posune na část stránky kde mám text.

Přílohy:

05. bře 2012 19:17 #90905
Odpověď od Jakub
Uživatel
ano máte pravdu,normálně bych to tak řešil,ale už jsem vytvořil to co jsem vytvořil a chtěl bych nějak rychle obejít tenhle problém.

05. bře 2012 19:48 #90907
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale já jsem vás pochopil. Právě tohle odskakování řeší kotva.

Logo máte v normální velikosti a ten obrovský obrázek, prostě zobrazujte jen na titulní stránce, tam se to občas snese. I když odskočíte z menu přímo na text, co myslíte, že bude dělat ubohý návštěvník, když mu menu zmizí a jako blbec bude muset rolovat nahoru? pokud vůbec pochopí co se děje...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jakub

Powered by Fórum