Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Zobrazovaní článků

03. bře 2012 16:54 #90773
Zobrazovaní článků od Dusan
Uživatel
Zdravím všechny,
pořídil jsme si profi téma, ale podpora k němu moc nefuguje :(
Nainstaloval jsme takzvaný quickstart install s ukázkovými daty - tedy s šablonou, moduly, články, katergoriemi, vśe vypadá tak jak má a funguje tak jak má.

Po zběžném prostudování jak vše funguje a jak je nastaveno, jsem smazal všechny staré články a skryl původní kategorie.
Vytvořil jsem si vlastní kategorie, vlastní články rozhodil do modulů a po kliknutí na článek/číst dál se mi nic nezobrazí, pouze se změní URL adresa, tak jak má.ale článek nikde.

Po zkoumání jsme zjistil, že śe mi články z mých kategorií zobrazují v "main content", který mám v šabloně zakázaný. Správně by se měl zobrazovat v jiném (trošku) layoutu.

Podle všech zkoumání je problém v nastavení kategorií - (originální kategorie fungujou tak jak mají).

Zkuste mne prosím nakopnout kterým směrem mám hledat. už jsme z toho zoufalý.

šablona je koupena od www.smartaddons.com (kdyby měl někdo přímou zkušenost).

díky moc Dušan

03. bře 2012 17:19 #90774
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
odkaz na dotyčný web kde to nefunguje by nebyl?

03. bře 2012 17:41 #90776
Odpověď od Dusan
Uživatel
zde je odkaz: libo.iservery.com/
spraven: libo.iservery.com/content-component/arti...mimi-1-trimestr.html
spatne: libo.iservery.com/135-queenmag/581-barve...u-v-tehotenstvi.html

u toho spravneho dkazu ještě nechápu kde se bere cesta v drobečkové navigaci, když je to nejvyšší kategorie.

03. bře 2012 19:08 #90778
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Vite co je nejlepsi na sample datech? Ze jedine co staci delat je prepisovat stavajici clanky a ostatni veci ktere uz tam diky sample datum jsou a nahrazovat je vlastnimi. Pouze prepisete nadpisy, kategorie, a obsah nahradite svym. A nelze nic zkazit. Az pak co se nehodi (moduly, casti menu, atd) zneviditelnit.

Tak kdyz jste to tam neco smazal, neco zneviditelnil, neco pridal, tak jste v tom udelal gulas ve kterem se neda vyznat. Takze protoze tam stejne dohromady nemate zadny svuj obsah, tak proste nainstalujte to cele znovu a zkuste to jak pisu vyse-nahrazovanim stavajiciho, kdyz uz si s joomlou zatim moc nerozumite. Dost se tim i naucite ohledne propojeni.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

03. bře 2012 19:23 #90779
Odpověď od Dusan
Uživatel

prontik napsal: Vite co je nejlepsi na sample datech? Ze jedine co staci delat je prepisovat stavajici clanky a ostatni veci ktere uz tam diky sample datum jsou a nahrazovat je vlastnimi. Pouze prepisete nadpisy, kategorie, a obsah nahradite svym. A nelze nic zkazit. Az pak co se nehodi (moduly, casti menu, atd) zneviditelnit.

Tak kdyz jste to tam neco smazal, neco zneviditelnil, neco pridal, tak jste v tom udelal gulas ve kterem se neda vyznat. Takze protoze tam stejne dohromady nemate zadny svuj obsah, tak proste nainstalujte to cele znovu a zkuste to jak pisu vyse-nahrazovanim stavajiciho, kdyz uz si s joomlou zatim moc nerozumite. Dost se tim i naucite ohledne propojeni.


Tak tohle mne napadlo taky ;) Jde mi o to abych tomu rozuměl.
I když to udělám, tak pořád netuším, kde se bere ta drobečková navigace...

Powered by Fórum