Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

PhoCa Download a diskuze

02. bře 2012 20:39 #90735
PhoCa Download a diskuze od Jarda
Začátečník
Zdravím,

zajímalo by mě, zda existuje nějaké řešení, jak komentovat soubory ke stažení. Mám na mysli něco na způsob propojení článků a Kunena a pluginu kunenadiscuss.

02. bře 2012 20:42 #90736
Odpověď od Bong
Moderátor
Zrovna u Phoca Download je to fikaně vyřešeno. Je poteba mít ještě Phoca Guestbook, v něm založit knihu a zadat jí "Režim zpráv". ID této knihy se zadá v nastavení Phoca Download a povolí se komentování u souborů...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. bře 2012 21:00 - 02. bře 2012 21:02 #90738
Odpověď od Jarda
Začátečník
Jasně díky. Tohle je takové řešení asi o ničem. Myslel jsem spíše napojení na Kunenu. Vzhledem k tomu, že jsem nic podobného nenašel, byla to spíše otázka do větru. Ale co kdyby. B)
Musel bych zase nainstalovat guestbook (je to někde k vidění v praxi?) a už je to pro web zase dvojí vedení diskuze. Jedna v něm, druhá ve fóru. Nebo v případě využívání např. udjacomment zase komentáře a guestbook. Zkrátka Joomle podle mě scházejí zabudované komentáře, které by se daly integrovat do potřebných komponent apod. a vše by bylo pěkně administrovatelné pohromadě na způsob kategorií a článků.

02. bře 2012 21:15 - 02. bře 2012 21:17 #90742
Odpověď od Bong
Moderátor
Je to k vidění u mě. Jenže příspěvky nezobrazuji, mám to jako funkci nahlášení souboru (třeba vadného). Navíc se to zobrazuje, jako odkaz a ne jako tlačítko, uživatele to nezaujme.

A přesně tyhle úvahy o komentářích mě taky napadly. Ale řešení nemám, snad jen zatím přidat v popisu souboru odkaz do fóra.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. bře 2012 21:32 #90744
Odpověď od Jarda
Začátečník

Bong napsal: Snad jen zatím přidat v popisu souboru odkaz do fóra.


Přesně to mě napadá jako jediné řešení. B)

02. bře 2012 22:27 #90746
Odpověď od Bart
Moderátor
Bylo by tu další řešení. Naprogramovat si danou věc. Rád bych Vám nějak pomohl, ale s PHP a JavaScriptem v rámci svého školního projektu dělám první kroky. S HTML a CSS na to bohužel nestačím...

Powered by Fórum