Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Článok - zobrazenie

29. úno 2012 15:44 #90579
Článok - zobrazenie od ondrejruz
Návštěvník
Zdravím.
V J! 2.5 používam editor JCE.
Píšem článok a rozdelím ho na úvod, ktorý sa má zobraziť na stránke kliknutím na button v JCE "Celý článek", dopíšem zbytok článku, ktorý má zostať na stránke skrytý a uložim to. Na stránke sa mi zobrazí len názov článku ako odkaz a nič viacej... ani "Čítaj ďalej".
Kde robím chybu?
Ako to vlastne funguje v J! 2.5 ?

Ondrej

29. úno 2012 16:42 #90583
Odpověď od Bong
Moderátor
V Možnosti správce článků nebo i v položce menu můžete mít zobrazování zakázáno. Zkuste projít a zkontrolovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. bře 2012 09:53 #90621
Odpověď od ondrejruz
Návštěvník
V menu aj v článku mám v nastavení "Zobraziť úvodník" aj v "Zobraziť názov" hodnotu "Zobraziť".
Pátram ďalej.

01. bře 2012 14:36 #90637
Odpověď od ondrejruz
Návštěvník
No skúsil som použiť niektore informácie z príspevku "ČLANKY A MENU"... ale nedarí sa mi zobrazenie úvodu článku na hlavnes stránke dosiahnúť...
Vtytvoril som si kategoriu: "Kategoria úvodna strana"
V menu mám položku "Domov" , typ položky v menu je "Blog kategorie".
Vytvoril som niekoľko článkov, ktoré chcem mať zobrazené na hlavnej stránke s úvodníkmi. Priradil som im "Kategoriu úvodna strana". V článkoch som dal zobrazovať názov a úvodník.
Stále mi na hlavnej stránke zobrazí len názvy článkov bez úvodníka...
Pomohol by mi asi odkaz na nejaký príklad, kde by som si to poriadne naštudoval. Toto všetko som robil na základe knihy Mareka Žmijovského: 333 tipu a triku pro systém Joomla. Tá je ale pre J! 1.5.
Ondrej

Powered by Fórum