Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Gallery - celkový počet obrázku v databázi?

24. úno 2012 21:07 #90369
Phoca Gallery - celkový počet obrázku v databázi? od Vojtěch Kocián
Pokročilý uživatel
Zdravím,

hledal jsem ale nebyl jsem úspěšný.

Lze nějak zjistit kolik již mám obrázků v databázi phocagallery?

Podle ID to nejde, jelikož jak nějaký obrázek smažu ID se vynechá.

Děkuji mnohokrát za odpověď.

24. úno 2012 21:26 #90371
Odpověď od Vojtěch Kocián
Pokročilý uživatel
Ještě by mne zajímalo, zda existuje modul, který zobrazí naposledy přidané obrázky v CELÉ databízi phocagallery.

Zkoušel jsem Phoca Gallery Image Module, ale ten zobrazuje obrázky jen z dané kategorie, ne ze všech. Zkoušel jsem nastavit i jednu velkou nadřazenou kategoorii ale to taky nejde.

Děkuji za jakkoukoliv pomoc.

25. úno 2012 20:27 #90393
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

Zkoušel jsem Phoca Gallery Image Module, ale ten zobrazuje obrázky jen z dané kategorie, ne ze všech


jako výchozí, Phoca Gallery Image modul zobrazuje obrázky ze všech kategorií, výběr kategorie jako kritérium samozřejmě není povinný.

Počet všech fotek asi nikde zobrazen není, jen počet fotek v každé kategorií.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

26. úno 2012 16:23 - 26. úno 2012 16:25 #90459
Odpověď od Draho
Začátečník
Nejjednodušší způsob je: v administraci Phoca Gallery zvolím obrázky a seřadím sloupec Řazení. Pak přepnu na konec poslední stránky. Obrázky jsou v administraci všechny dohromady, bez ohledu na kategorii nebo ID. Úplně poslední je i celkový počet obrázků.
Pak administrace umožňuje řazení všech obrázků podle různých kritérií (z nihž jedno je Řazení).

Powered by Fórum