Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

K2 šablony

23. úno 2012 13:57 #90263
K2 šablony od Mirek Adamec
Začátečník
Poraďte prosím, kde jdou stáhnout nějaké K2 šablony, rád bych vyzkoušel nějakou alternativu k té defaultní. Nějakou která by se mi lépe hodila. Nebo kterou bych si jednoduše upravil.
Hledat sem zkoušel, ale nenašel sem. Na stránkách K2 taky ne. Nebo sem se ztratil. :)
Hodila by se nějaká zdarma, něco zaplatit by nebyl problém, ale radši bych si to nejprve ozkoušel.
Díky.
P.S. jedná se o šablonu na výpis kategorií. Přesněji: "Rozvržení položek kategorie"

23. úno 2012 14:04 #90265
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
TADY jste se dival?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

23. úno 2012 14:18 #90266
Odpověď od Mirek Adamec
Začátečník
No tam sem samo hledal, nic moc právě není k sehnání. Teď sem teda dvě free stáhnul, ale nic moc. Ani placené moc nemůžu najít.

23. úno 2012 14:28 #90268
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
a co se kouknout k vyrobcum sablon?
joomlart, gavick, tusim ze i rockettheme maji K2 prestylovane

Joomla! pro každého

23. úno 2012 14:35 #90271
Odpověď od Mirek Adamec
Začátečník
no taky možnost, ale upřednostnil bych jen šablonu na K2, šablonu celé joomly se mi nechce měnit. Jestli je mi trochu rozumět.

23. úno 2012 16:31 #90279
Odpověď od David
Nováček
Naprogramujte si to na míru a problém je vyřešen. Je to otázka hlavně stylování. A nebo, píšete, že není problém něco zaplatit, pak doporučuji si to zadat a programátor Vám to sladí se zbytkem webu. Pokud nevíte, koho oslovit, můžete mi napsat :).

www.joomlista.cz - blog o CMS Joomla!
www.joomlaskoleni.cz - Joomla! školení
www.grapharts.cz/
www.grapharts.cz/cs/hosting - Hosting pro Joomla!

Powered by Fórum