Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

co je LTS verze ?

21. úno 2012 18:21 #90165
co je LTS verze ? od Jan Krasa
Uživatel
Dobrý den. Jsem tu nový a několikrát se mi nepodařilo nainstalovat joomlu 5.5.1. na hosting90. Nevím kde dělám chybu. A dále bych chtěl vědět, co znamená tzv. LTS verze. Pomůže mi někdo ?

21. úno 2012 18:28 #90166
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel
No ono by stacilo polozit jednoduchy dotaz do googlu a odpoved by prisla sama. Myslim, ze Joomlu 5.5.1 se nepodarilo nainstalovat jeste nikomu, takze v tom nejste sam.

LTS je verze, ktera ma dlouhou podporu (J 1.5), STS jsou verze s kratkou podporou.

21. úno 2012 18:39 #90167
Odpověď od Bong
Moderátor
Nejste jediný kdo bojuje s tímto hostingem, viz www.joomlaportal.cz/index.php/forum/advs...name=1&childforums=1

Co máte přesně na mysli, když řeknete: "několikrát nepodařilo nainstalovat"?

Splňuje parametry požadavky na provoz Joomly ?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. úno 2012 21:30 #90178
Odpověď od Jan Krasa
Uživatel
Díky za reakce. Už jsem nainstaloval, ale zase tam nějak neumím dostat češtinu. Na FTP ji mám zabalenou i rozbalenou a stále ji v adminu v language manažeru nevidím. Nemůže ji to najít. Jo - a když ji chci natáhnout k instalaci přes instal zapakovanou, tak mi to hlásí, že to nejde.

21. úno 2012 21:42 #90181
Odpověď od David
Nováček
Zkontrolujte si chmod - oprávnění pro zápis do složek. Pravděpodobně proto Vám nejde instalovat.

www.joomlista.cz - blog o CMS Joomla!
www.joomlaskoleni.cz - Joomla! školení
www.grapharts.cz/
www.grapharts.cz/cs/hosting - Hosting pro Joomla!

22. úno 2012 10:16 #90200
Odpověď od Bart
Moderátor
Občas doporučuji přečíst si nějaký článek zde na portále, když se zrovna objeví. Potom se ztrácí smysl jejich psaní.
Vývojový plán Joomla!...

Powered by Fórum