Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přidání akce do Jevents - formulář

20. úno 2012 08:16 #90055
Zdravím, nechcete mně někdo nakopnout, nevím jak odstranit z formuláře pro přidání akce ( v frontend )do Jevents tlačítka ČLÁNEK a OBRÁZEK , které jsou pod TextArea (popis akce) , mám zapnutý JCE editor s omezeným počtem funkcí. Vypnout to chci hlavně pro vkládání akce neregistrovaným a registrovaným uživatelům.

Snad jsem to popsal dobře, co vlastně chci. :S
Přílohy:

20. úno 2012 09:20 #90060
Odpověď od Bong
Moderátor
Popsal. Horší to bude z odpovědí, protože mám nahozenou rozpracovanou češtinu a nemusí souhlasit s tím co vidíte vy :-).

Hledejte v JEvents konfigurace - záložka Úprava události - Skrýt specifická tlačítka.
Tam si do políčka můžete vyplnit ta tlačítka editoru, která nechcete aby se uživatelům zobrazovala (pagebreak,readmore,...)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. úno 2012 10:17 #90064
Odpověď od Milo Zito
Uživatel
Tak asi jsem to dobře nepopsal :cheer:

v příloze je screen s vysvětlením.
Přílohy:

20. úno 2012 12:21 #90072
Odpověď od Bong
Moderátor
Popsal, ale nevím :-).

Nastavit zobrazení zle jak v editoru JCE, tak i v JEvent, jak jsem popisoval. Nebo by mělo jít tlačítka vypnout globálně v pluginech:
Button - Článek
Button - Obrázek
Button - Zlom stránky
Button - Číst dál

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Milo Zito

20. úno 2012 12:30 #90073
Odpověď od Milo Zito
Uživatel
DĚKUJI ! Mně nenapadlo, že to jsou samostatné pluginy, stačilo jim pozměnit Přístup.

:silly:

Powered by Fórum