Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Gallery 3.14 - odhlášení při instalaci

19. úno 2012 10:51 #90012
Vždy, když chci nainstalovat toto rozšíření, proběhne automatické odhlášení mě jako administrátora. Rozšíření se po znovu přihlášení tváří jako nainstalované ale v částech v administraci např. "Hodnocení kategorie", popřípadě "komentáře" a další to píše chybu že v MySQL neexistují tabulky. Poradíte co s tím?
Děkuji

19. úno 2012 11:26 #90015
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste se podívat www.phoca.cz/documents/2-phoca-gallery-c...tion-problem-solving

To je nová instalace Joomly? Kde hostujete?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. úno 2012 13:16 #90021
Odpověď od dejvoch
Uživatel
hostuju na endora.cz

19. úno 2012 13:37 - 19. úno 2012 14:02 #90022
Odpověď od Bong
Moderátor
A Joomlu jste instaloval pomocí instantního instalátoru Endory? Pokud ano, mohl by být problém právě tam. Ta jejich instalace je nějaká divná. Chybí sloupce v tabulkách databáze.

Aktualizujte na poslední verzi Joomla 2.5.1

Po aktualizaci se podívejte do Správce rozšíření: Kontrola databáze a všechny chyby opravte. Také do Správce rozšíření: Pátrání a vyhledejte případné nedoinstalované rozšíření (třeba moduly) pro Joomlu, jako takovou.

Až to všechno uvedete do pořádku, zkuste znovu nainstalovat PG.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. úno 2012 22:28 #90041
Odpověď od dakadam
Návštěvník
Je to čistá instalace z www.c4.cz . Hosting používám www.gigaserver.cz . Mám u nich už několik hostingů a kromě občasných výpadků jim to chodí.

20. úno 2012 07:53 #90054
Odpověď od dakadam
Návštěvník
Jinak jsem zjistil, že v "mezičase" hledání závady a čekání na každou dobrou radu je dobré si číst Bogovo stránky ( www.bongovo.cz ). Člověk se tam hodně dozví o své milé Joomle a možná že, ještě než dočtu do konce, najdu i příčinu mé závady!
Doporučuji!
dakadam

Powered by Fórum