Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úroveň přístupu v backendu

18. úno 2012 18:13 #89989
Úroveň přístupu v backendu od David Kristof
Začátečník
Nepodařilo se mi zjistit, jakým způsobem nastavím, aby se správcům webu zobrazovalo v backendu pouze to, co budou používat.. Poradil by mi prosim nekdo, jak toto nastavit?

18. úno 2012 21:07 #89999
Odpověď od Enyoj
Návštěvník
Jednoduše ... mrkni
SEM
Na Tvůj názor ...

, jinak to nema cenu a sezente si nekoho kdo vam to udela za odmenu, protoze zdarma v takovem pripade vam tu nikdo blbecka delat nebude.

18. úno 2012 21:36 #90000
Odpověď od David Kristof
Začátečník
Pokud bude mit nekdo s radou naklady a bude ho to stat vice nez napsani par radku prispevku, nemam jediny problem se s nim dohodnout na odmene. A v tom je ten rozdil!

18. úno 2012 21:51 - 18. úno 2012 21:52 #90001
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Rozdil je taky v tom, kdyz nekdo dela neco komercne a hleda rady na foru zdarma, a pak kdyz na tom samym foru hleda radu obycejnej clovek, ktery je rad, ze nainstaloval Joomlu. A to myslim obecne. Kazda rada, i ta sebegenialnejsi, je totiz napsani par radku prispevku. Proste bud poradit chci nebo ne. Rozdil je jen v tom, ze nekdo vi a jiny ne. U nas se rika: "Kdyz se to umi, tak je to svanda".

Ja o tomto netusil a je to celkem sila. Aspon z myho pohledu.

, jinak to nema cenu a sezente si nekoho kdo vam to udela za odmenu, protoze zdarma v takovem pripade vam tu nikdo blbecka delat nebude.

18. úno 2012 22:02 #90002
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Rád bych požádal diskutujícího Radka178 a Enyoje, aby si odpustili podobné příspěvky, které nejsou k tématu.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

Powered by Fórum