Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úvodní strana jen s moduly

07. úno 2012 21:48 #88883
Úvodní strana jen s moduly od JoNy
Nováček
Zdravím,
prosím o radu, jak úplně vypnout v Joomla 2.5 pro úvodní stranu oblast pro články a nechat zobrazené pouze moduly - slideshow, menu, html moduly, moduly s článkem ... Zatím jsem nepřišel na možnost, zbavit se prázdného proužku, který je určen pro články.

Díky za radu

08. úno 2012 01:06 #88892
Odpověď od Bong
Moderátor
Je na to finta www.joomlaportal.cz/index.php/forum/37-j...a-jen-s-moduly#85589 a nebo do článku nacpat další moduly...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. úno 2012 10:28 - 08. úno 2012 10:29 #88904
Odpověď od JoNy
Nováček
Zdravím,
problém nemám v nasměrování obsahu modulu do článku, ale v tom, že se moduly v oblasti "content" vyhrazené pro články zobrazují a stylují jinak než v jiných oblastech šablony.
Jako příklad uvedu TUTO šablonu, kde nechci, aby se mi zobrazila bílá oblast s nadpisem "The Big Easy theme", která nejde rozdělit do stejného rastru jako oblasti nad a pod. Zatím mne napadá jen vytvořit dvě verze šablony, v jedné v kódu vymazat pozici pro obsah a tu potom přiřadit úvodní straně. Přijde mi to ale jako dost krkolomné řešení.

08. úno 2012 11:06 #88907
Odpověď od Mirek Adamec
Začátečník
Však těm modulům můžeš dát nějaký prefix a pak si to podle toho upravit v css stylu

08. úno 2012 12:43 - 08. úno 2012 12:51 #88913
Odpověď od JoNy
Nováček
Zdravím, vzhled modulů mi vyhovuje, ale jde mi o to, že bych chtěl přizpůsobit vzhled a rozměry oblasti obsahu modulům. A to jen pro úvodní stranu. Předpokládám, že by mělo být jednodušší obsah na úvodní straně vypnout, než pracně stylovat šablonu jinak pro úvodní stranu a jinak pro další strany. Také jde o to, že pracuji se šablonou , kde jsou rozestupy mezi oblastmi (moduly), ve kterých se zobrazuje pozadí strany.

Powered by Fórum