Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

zobrazení menu u potomků

06. úno 2012 21:40 #88815
zobrazení menu u potomků od ma®vays
Návštěvník
Dobrý večer. Nevím si rady s jednou věcí. mám horizontální menu a vněm odkaz na kategorii článků. Když kategorii zobrazím, mám vpravo vedle ní menu s tagama. Toto menu ej nastaveno k zobrazení pouze při zobrazení výpisu u této položky horizontálního menu. Když ale dám detail jednoho z článků, pravé menu zmizí. Jak docílím toho aby nezmizelo. Mám zato, že když je to potomek, tka by to měl nechat zobrazeno . . . nebo se pletu.

Nebo to bude sef komponentou. Adresa při zobrazení je adresa.cz/clanky a kdyz nejaky rozkliknu a menu zmizí je adresa ve tvaru adresa.cz/clanky/clanek-x-y

Nechápu teda kde je problém :(

Konkrétně se můžete podívat na web sdh.neplachovice.cz a "články"

Díky za nápady

06. úno 2012 22:42 #88830
Odpověď od JoNy
Nováček
Zdravím, ve všech prohlížečích (IE,FF,CH) se mi zobrazuje pravé menu korektně. Něco podobného jsem zažil při zapnuté globální systémové mezipaměti. Na hostingu WEDOS jsem ji musel u Joomly vypnout. Pak vše fungovalo správně ...

06. úno 2012 22:46 #88831
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Zdravím. Akorát jsem na to přišel. Musel jsem v ACE Sef vypnout jednu volbu a už je to v pořádku.

Powered by Fórum