Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak nainstalovat češtinu do Phoca Galery?

06. úno 2012 21:04 #88810
Jakým způsobem nainstalovat češtinu do Phoca galery? Pokud ji nainstaluji jakýmkoliv způsobem tak se mi zobrazují proměné. :-(

06. úno 2012 22:02 #88819
Odpověď od Bong
Moderátor
Verze PG? Verze Joomla? Kde jste tu češtinu vzal?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. úno 2012 22:22 #88826
Odpověď od David Korda
Uživatel
Omlouvam se jsem lama.
Phoca galery verze 3.1.4
čeština cs-CZ.com_phocagallery.j17.zip
Obojí dnes staženo z www.phoca.cz

06. úno 2012 22:27 #88828
Odpověď od Bong
Moderátor
A co vám nefunguje? Vůbec nic, pouze něco,...? Teď jsem to testoval, instalace normální a čeština se zobrazuje ve front i backendu.
Instaloval jste? Odkaz? Předpokládám, že Joomlu máte 2.5.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. úno 2012 22:39 #88829
Odpověď od David Korda
Uživatel
v menu se mi čeština zobrazuje v pohodě. jakmile však phocagalery otevřu, tak ze mi zobrazují pouze systémové proměnné, kromě linku na facebook a tagy. v nastavení semtam nějaká fráze funguje, ale také systémové proměnné. zkoušel jsem nainstalovat češtinu pomocí instalátoru, kupodivu to jde, ale i ručně distribuovat soubory do adresářů.
zatím joomla není nikde vidět, jelikož si s nastavením hraju na locale ale štve mě to ...

06. úno 2012 22:48 #88832
Odpověď od Feri
Uživatel
Dobrý večer,
ja by som sa pridal k tejto téme s trocha iným problémom.

Mám nainštalované:
Joomla 2.5.1
PhocaGallery 3.4.1 - stiahnuté pred 5 minútami.

Nedokážem nainštalovať ani slovenčinu ani češtinu (tiež stiahnuté z phoca.cz pred 5 - minútami)
1) pri inštalácii SK mi hlási (sk-SK.com_photogallery.zip):
"Nemôžem nájsť XML inštalačný súbor."
- aj po manuálnom nahratí súborov z jazykového balíčka do adresárov: administrator/language/sk-SK a language/sk-SK mám prostredie ako vo frontpage tak aj v administrácii English

2) pri inštalácii CZ mi hlási (cs-CZ.com_phocagallery.j17.zip):
"Prerušujem inštaláciu jazyka: Pre jazyk (cs-CZ) neexistuje žiadny základný balíček
Balíček Inštalovať: Došlo k chybe inštalácie rozšírenia:site"

- aj po manuálnom nahraní súborov do vyššie uvedených adresárov mám English prostredie

Neviem, kde môžem mať chybu. Hľadal som podobný problém na fórach, žiaľ nikto takýto problém nemá.

Viete, čím to môže byť?
Ďakujem a prajem príjemný večer.

Powered by Fórum