Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Gallery - nezobrazují se ikony ani foto

05. úno 2012 18:21 #88739
Nainstaloval jsem do Joomly 2.5 fotogaleri Phoca Gallery 3.1.3 a vůbec se mi nezobrazují ikony ani fotografie. Nezobrazuje se mi nikde ani TinyMCE editor. Vše je nastavené a povolené. Na lokále vše funguje bez problémů a na hostingu u Wedosu to nemůžu rozchodit.

Předem děkuji za jakoukoliv radu.

05. úno 2012 18:46 #88742
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
cesty ke slozkam jste po prenosu z localu na hosting v globalnim nastaveni upravil? A editor je povoleny v globalnim nastaveni, popripade v profilu admina?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Draho

05. úno 2012 21:07 #88750
Odpověď od Draho
Začátečník
Přenos z localu na hosting jsem nedělal. Na hostingu u Wedosu jsem provedl čistou instalaci Joomly 2.5 a potom čistou instalaci Phoca Gallery. Vyzkoušel jsem i nižší verze, až po nejnovější 3.1.4. Instalace proběhne v pořádku, bez jakýchkoliv chyb. Když porovnám instalace na locale s webhostingem tak jsou identické. Na locale funguje, na hostingu ne.
Gallery nezobrazí ani nenačte fotografie i když na webu fyzicky jsou. Už při instalaci je všude holý text s chybějícími ikonami.

Teď jsem nainstaloval ještě Phoca Guest Book a problém je stejný. Funguje bez problémů, ale bez ikon. Co je od Phoca s tím mám problém.

TinyMCE má vše povoleno a je veřejný. Funguje jen v IE, ale v žádném jiném prohlížeči. Po instalaci Joomly fungoval všude, ale nezaregistroval jsem kdy přestal.

Díky za ochotu.

05. úno 2012 21:22 #88752
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Nekde jsem se tady dnes dozvedel, ze na wedosu se pry musi po kazde instalaci opravit prava. Co je na tom pravdy nevim, ale zkus to. Nic za to nedas. Ja mam taky jednu joomlu na wedosu, ale nikdy jsem opravovat prava nemusel. aspon co se pamatuju.
Poděkovali: Draho

05. úno 2012 21:26 #88753
Odpověď od Andrea
Nováček
Treba skúsiť:
Ísť do Ponuky, tam si vybrať tú fotogalériu, ktorá je v menu záleží v ktorom ju máte, dať úpravu položky teda na ňu kliknúť. Vpravo sa ukážu parametre. Kliknúť Parametre komponentu, rozbalí sa ponuka a tam si nájsť Show Categories okno, teda ukázať kategórie a tam treba vypísať ručne čísla kategórií a oddeliť každú bodkočiarkou napríklad 1;11;15;16;17;51 ukáže ID týchto kategórií, ktoré sa majú zobrazovať na stránke. Mne to tiež trvalo kým som na to prišla, možno je v tomto problém.
Poděkovali: Draho

05. úno 2012 21:39 #88754
Odpověď od Draho
Začátečník

radek178 napsal: Nekde jsem se tady dnes dozvedel, ze na wedosu se pry musi po kazde instalaci opravit prava. Co je na tom pravdy nevim, ale zkus to. Nic za to nedas. Ja mam taky jednu joomlu na wedosu, ale nikdy jsem opravovat prava nemusel. aspon co se pamatuju.



Fakt tam mám jiná práva, místo G750 mám -770. Vůbec jsem si toho nevšimnul, ani mne to nenapadlo. Jiné instalace to neudělaly. Teď jen musím zjistit jak je změnit, zatím se mi to nedaří.
Moc děkuji.

Powered by Fórum