Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zobrazovanie článkov v kategóriách

05. úno 2012 10:15 #88700
Prosím neviem či mi bude vedieť niekto poradiť, neviem čo s tým: ide o to, že mám kategórii a pod nimi podkategórie a články. Keď si kliknem na kategoriu tak na stránke sa mi zobrazia príslušné podkategórie a zvyšok stránky je prázdny, potrebovala by som aby sa mi tam zobrazovali všetky články danej kategórie. Príklad:

www.dvojickovo.sk/index.php/akame-dvojata

A to isté keď v tej tabuľke kliknem na podkategóriu, tam je len zoznam článkov čo je fajn ale zvyšok stránky opäť prázdny. Keď na to kliknem v menu tak je to v poriadku, články sa ukážu. Neviem ako to urobiť aby to tam nebolo prázdne čo nastaviť ako tam tie články dostať aby sa aj tam zobrazovali. Hľadala som už všelikde ale neviem ako na to. Ďakujem.

05. úno 2012 14:19 #88714
Odpověď od Fil
Uživatel
Udělal bych to pomocí modulu menu, které by vlastně fungovalo jako filtr. Nebo nainstalovat modul který umožňuje filtraci na základě struktury pod/kategorií.

Creative Webdesign - Tvoříme weby a shopy díky Joomle! ... už od jejího počátku

Powered by Fórum