Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Gallery

03. úno 2012 12:48 #88648
Phoca Gallery od Rubáš
Návštěvník
Ahoj,

jak jinak, ale po uploadu problém :) . Při přechodu z verze 1.7.3. na 2.5.1 mi zmizela Phoca Gallery. "Fatal error: Access level to PhocaGalleryLoader::$classes must be protected (as in class JLoader) or weaker in /data/www/hobosoft.cz/www.hobosoft.cz/administrator/components/com_phocagallery/libraries/loader.php on line 77"

Stalo se to někomu také...
Díky za rady

Tom

03. úno 2012 15:14 #88649
Odpověď od Bong
Moderátor
Před dvěma dny jsem upgradoval bez problémů, ale to byla verze 3.1.2 a 3.1.3, viz. www.joomlaportal.cz/index.php/forum/62-j...mit=6&start=12#88541

Dnes jsem chtěl nainstalovat i upgradovat Phoca Download a spadla kompletně celá administrace (čistá 2.5), udělala to poslední verze 2.1.4. Po přihlášení zmizelo rozbalovací admin menu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. úno 2012 21:15 #88663
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

Phoca Gallery

"Fatal error: Access level to PhocaGalleryLoader::$classes" ... je zapotřebí nainstalovat poslední verzi (3.1.2, 3.1.3 mají $classes jako protected)

Phoca Download

Co to znamená: "spadla administrace" ... máš nějakou chybu při zapnutí php error reportingu, nebo v errorLogu ... zkouším to na 2.5 bez problémů (jak na windows tak na linux a freebsd a dvou cizích hostinzích ??? )

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

03. úno 2012 22:49 #88667
Odpověď od Bong
Moderátor
Za poplach okolo PD se omlouvám, problém je úplně jinde.

Udělal jsem rychloinstalaci J2.5 přímo z administrace jednoho nejmenovaného hostingu a "je divná" je slabé slovo. Chybí sloupce v tabulkách databáze,...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

04. úno 2012 12:44 #88677
Odpověď od Rubáš
Návštěvník
Díky, vše již O.K.

11. úno 2012 20:07 #89143
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

je to asi krapet mimo téma, ale přeci jen. Mám problém. Využívám Joomla 2.5.1 s Phoca Gallery a Xmap. Mám v Global Settings nastaveno index, follow kdy pro všechny výchozí funkce Joomla se tento meta tag zobrazuje v kódu stránek bez problému, ale stránky, které se generují s nějakým rozšířením již ve zdroji kódu neobsahují meta tag s index, follow ani i když přímo pro každý odkaz v nabídka - main menu - vyplním pro každou položku "Možnosti META značek" s nastavením "roboti" na index, follow. Prostě pro stránky s rozšířením to nefunguje. Jinak šablona byla vygenerována v Artisteer (3.1.0.48375). Děkuji za odpověď ...

Powered by Fórum