Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

úprava vzhledu administrace

26. led 2012 08:32 #88070
úprava vzhledu administrace od ma®vays
Návštěvník
Dobrý den. Existuje několik rozšíření pro Quickikon moduly v administraci. Ale marně hledám nějaký, který by jen zařídil to, že pokud mám několik modulů na pozici quickicon, tak aby byly všechny rozbaleny. standardně je vždy jen jedna.
Napadá vás někoho nějaké řešení? Asi nezbyde než upravit šablonu že?

26. led 2012 10:33 #88073
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslíte něco jako harmonika, aby si člověk rozjel jenom ty ikony, co zrovna potřebuje?
Něco podobného jsem viděl a myslím, že na to není potřeba nějaká specialita. Zkusím si vzpomenout.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. led 2012 11:34 - 26. led 2012 11:36 #88085
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
nene, to ani né. Harmonika jev podstatě teď. standardně mám modul od joomly. Když nahodím zoo, tak mi do hramoniky přidá svůj modul. Stejně tak ACE sef.

Na netu jsem našel a často používám modul, kde si mužu nadefinovat svoje ikony. Takže zruším nabízené harmoniky a udělam si linky na svoje ikony a odkaz na komponenty. Akorát nevím, jak do tohoto modulu nacpat třeba tu kontrolu aktualizace pro joomlu 2.5 a ace sef ma taky takovou kontrolní ikonu.

Tak mě napadlo docílit toho, aby celá harmonika byla pořád rozbalená. Aby když najedu do administrace hned viděl všechny ikony a nemusel nejdřív porozbalovat celou harmoniku

26. led 2012 11:47 #88087
Odpověď od Karri
Návštěvník
U panelu přímých odkazů došlo oproti J!1.5 v J! 2.5 ke změně, zatímco dříve bylo možné do této plochy přidávat další ikony pomocí modulů, u nové verze Joomla!, pokud se nepletu, je to tak, že do stávající plochy "Quick Icon" lze přidávat další ikony pomocí nové kategorie pluginů, zvané "quickicon", pokud tedy najdete plugin z této kategorie, nahrajete ho a zveřejníte, přidá vám další ikonu. Ale v tomto okamžiku znám zatím jen dva takové pluginy a to právě ty z instalace Joomla!, myslím, že další se teprve objeví.

Powered by Fórum