Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Uživatelé - poslední návštěva

29. bře 2018 08:25 #134894
Uživatelé - poslední návštěva od ma®vays
Návštěvník
Mám problém. Klient má na eshopu tisíce uživatelů. Víc než polovina má v detailu uvdeno, že nikdy svůj účet nepoužili. Jak moc se dá tomuto údaji věřit?

Protože byť tvrdí kolonka "Poslední návštěva" že nikdy, tak ve VM mají vytvořenou objednávku, kteráse váže na jejich účet. Tudíž se přihlásit museli.

Chceme to trochu promazat a nepoužit účty odstranit. Udělal jsem namátkové kontroly a nestačím se divit. Málem jsem už vše smazal :(

29. bře 2018 15:44 #134907
Odpověď od Bong
Moderátor
Také občas narazím na někoho kdo neaktivoval účet (dle administrace) a přesto jej vesele léta využívá :-)

Sice moc neporadím, ale začal bych jednoduchým filtrováním uživatelů s emaily na polských a ruských doménách.
Lze je bez problémů mazat, je to samý spam a tipuji, že jich bude víc než polovina.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. bře 2018 23:32 #134923
Odpověď od Cony
Moderátor
Bude to zřejmě kvůli způsobu jakým VM obchází standardní registraci Joomly.

Ale souhlas s Bongem, prvně bych zkonroloval .ru a .pl, a pak hrubě prošel registrace z .com.

Powered by Fórum