Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zavírání lightboxu escapem

05. lis 2017 23:11 #132883
Zavírání lightboxu escapem od Radim
Uživatel
Dobrý den,
máme web který běží na Joomle 2.5.19, potřebovali bychom aby se otevřené obrázky v lightboxu daly zavírat escapem.
Poradíte někdo jak by se to dalo provést? Žádný plugin který by to umožňoval jsem nenašel.
Díky moc za rady.

05. lis 2017 23:37 #132884
Odpověď od H13
Admin

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

06. lis 2017 10:53 #132886
Odpověď od Bong
Moderátor

Hellix napsal: ... Žádný plugin který by to umožňoval jsem nenašel...

Jestli vám opravdu Escape nefunguje, pak bych hledal problém jinde. Zavírání klávesou Escape by měl být standard.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. lis 2017 13:28 #132888
Odpověď od Radim
Uživatel
Díky, z těchto jmenovaných by byl asi nejlepší ten lightbox, je skoro stejný jako ten co teď na webu máme a dá se zavírat escapem. Co jsem zjistil tak se ale nejdná o Joomla plugin ale jQuery doplňek.

Na webu joomly jsem našel několik zajímavých pluginů které pěkně zobrazují obrázky, ale když jsem je nahrál na web a aktivoval, vše se zobrazuje pořád ve starém editoru.
Můžete mi prosím ještě poradit jak nastavit v joomle editor v kterém se mají obrázky zobrazovat? zda je to možné vůbec, prošel jsem celé nastavení, a nikdy jsem nic nenašel, jen výchozí editor stránek jako např. Tinymce
Ve správci medií máme stovky obrázků, prostě potřebuju aby se zobrazovali v nově nastaveném editoru.

Poraďte prosím nějaký plugin který se dá nejlépe jednoduše nahrát a aktivovat, aby pěkně zobrazoval obrázky
s možností přechodu na další obrázek tam a zpět a šel zavírat escapem

Pro vás experty to asi jsou hloupé dotazy, moc se nevyznám v Joomle, spíše se kamarádím s Wordpressem :-)
Ještě jednou díky za pomoc.

07. lis 2017 00:03 - 07. lis 2017 00:03 #132894
Odpověď od Bong
Moderátor
Zrušte svoje doplňky. Nainstalujte si prostě nějaký plugin pro obrázky, třeba mavik Thumbnails extensions.joomla.org/extension/mavik-thumbnails/ nebo jiný, dle potřeby.

O generování náhledů se pak prakticky nemusíte starat, vše se děje automaticky...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum