Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Důležité Napadení stránky malware

24. úno 2017 15:06 #130300
Napadení stránky malware od Jarda
Uživatel
Ahoj.
Dnes mi Google bloknul naše stránky www.gymlovo.cz z důvodu napadení malware.
Můžete mi prosím helpnout !
Dík Cejn Lovosice

Sránky máme na : Joomla! 2.5.4 Stable

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

24. úno 2017 15:40 #130301
Odpověď od Bong
Moderátor
Obnovte z nenapadené zálohy, nebo se připravte na vyčištění. Postupujte podle: www.bongovo.cz/joomla/40-jak-zachranit-hacknutou-joomlu

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jarda

24. úno 2017 21:19 #130315
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Jak jako „Google bloknul“? Co to znamená? Jak ti může Google něco bloknout?

Víc info pls.

MaK.

--- -- -

25. úno 2017 10:27 #130318
Odpověď od Bong
Moderátor

MaXoft napsal: Jak jako „Google bloknul“?...

Jedná se jen o varování "Nahlášená útočná stránka!", která se objeví v některých prohlížečích...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. úno 2017 14:17 #130321
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Aha, tak podle Bongových rad + pro urychlení následně požádat o novou kontrolu malware v Google Search Console, případně na www.stopbadware.org , více info viz www.google.com/transparencyreport/safebrowsing/faq/?hl=cs

Držím palce!

MaK.

--- -- -

26. úno 2017 13:15 - 26. úno 2017 13:16 #130336
Odpověď od Juro
Uživatel
Mal som vcera ten isty problem. Ked mas zalohu webu tak to mas jednoduche... ked nie , tak pokracuj ako ja. Prihlas sa cez ftp na svoj web. Ako prve som si vsimol, ze index.php je zmeneny a povodny je index.php.backup. Pozri si datum zmeny suboru, a daj vyhladat vsetky zmeny suborov s tymto datumom. Potom som jednotlive subory dal editovat a v jednom index.php som vkode nasiel odkaz na php subor ktory tam bol pridany. Ten som vymazal a ostatne index.php som tiez vymazal a nahradil povodnym index.php co bol ako index.php.backup. Potom som poziadal google o kontrolu a teraz mi prisiel mail, ze moj web presiel uspesne kontrolou a uz ma nebudu blokovat ... Ty len musis najs zmeny suborov a trocha sa povrtat v kode ...

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku

Powered by Fórum