Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

VM2 - jak schovat vkládání do košíku?

30. lis 2016 09:50 #129380
VM2 - jak schovat vkládání do košíku? od ma®vays
Návštěvník
Ahoj.
Řeším problém. Snažím se docílit toho, že u připravovaného zboží bych chtěl umět docílit toho, že zboží už vystavím, jako dostupnost uvedu, že je nedostupné a schovám tlačítko pro vložení do košíku.

Jak toho docílit, když nepoužívám skladové zásoby, tudíž mám vše na skladě jako 0 a nastaveno u "Akce, když není výrobek skladem: Výrobky nejsou skladem, lze je objednat, žádná speciální akce."

Je mi jasné, že by byla cesta zapnout možnost "Zobrazuje 'Upozornit' místo tlačítka 'Přidat do košíku" ale to bych musel všechny ostatní položky eshopu nějak naskladnit a přidat jim 10000000000 kusů skladem, abych to do budoucna nemusel řešit :)

30. lis 2016 09:50 #129381
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Jedná se o Joomlu 2.5.8 a VM 2.0.14

30. lis 2016 10:52 #129383
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
takže, trochu jsem brouzdal po netu a četl pár nápadů. napadlo mě poté, jestli by šlo do kodu vložit podmínku, že pokud bude stav skladu například -1 kus, tak se pole pro přidání schová. teorie je sice pěkná, ale jak to udělat? všechny mé začátečnické pokusy končily bílou stránkou :)

moje-sablona//html/com_virtuemart/productdetails/default.php
Code:
<?php if ($params->get('productdetails_ajax',1) and !empty($this->product->customfieldsCart)) { foreach ($this->product->customfieldsCart as $field) { if ($field->field_type == "A") { $doc = JFactory::getDocument(); $doc->addScriptDeclaration(' jQuery(document).ready(function(){ jQuery.fn.FlexibleChildAjax(); }); '); } } } // Add To Cart Button echo $this->loadTemplate('addtocart'); ?>

30. lis 2016 18:46 #129391
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
A co nulová cena a upravit si dotaz na zboží ?

30. lis 2016 19:10 #129392
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
cenu tam právě potřebuju zachovat. v podstatě to bude fungovat jako reklama na produkt, který se bude prodávat. aby se už zaindexoval a když ho někdo bude hledat, aby ho našel s maximálním množstvím informací včetně ceny, jen ještě nepůjde objednat.

Powered by Fórum