Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

vloženie krátkeho kódu do šablóny

08. lis 2016 12:38 #129101
vloženie krátkeho kódu do šablóny od rado6854658
Návštěvník
Pekný deň prajem. Chcel by som poprosiť o pomoc. Mám zásuvný modul (Christmas Promo Anywhere), ktorý sa používa tak, že po jeho nakonfigurovaní sa na webe zobrazí na pravej strane ikona, po jej kliknutí sa vysunie reklama. Vyzerá to veľmi dobre, no dá sa to vložiť len ako krátky kód: {christmas_promo} do článku. Funguje to bez problémov ( www.mhslovakia.sk/index.php/informacie/bonus-klub ), lenže, ja by som toto chcel zobraziť všade - hlavne na úvodnej stránke webu (mhslovakia.sk). Používam kúpenú šablónu GKstorebox, nech som dal hoci kde to šablóny tento krátky kód tak sa to nikde nezobrazilo. Zobrazuje sa len pri článku, v ktorom tento kód napíšem do textu. Viete mi prosím niekto poradiť, ako by som tento zásuvný modul vedel zobraziť všade?
Ďakujem veľmi za pomoc

08. lis 2016 13:07 #129102
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Složte ten kód do modulu "Vlastní obsah" a modul si nechte zobrazovat na všech stránkách. V nastavení modulu musíte mít na záložce "Možnosti" nastaveno "Připravený obsah" na "ANO".
Poděkovali: rado6854658

08. lis 2016 13:19 #129103
Odpověď od rado6854658
Návštěvník
Ďakujem Vám veľmi pekne - funguje to bezchybne :-)

Powered by Fórum