Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

problém s uploadem obrázků

22. zář 2016 20:17 #128484
problém s uploadem obrázků od ma®vays
Návštěvník
mám starý eshop na J2.5 a VM2.
hodil sem si kopii na subdoménu, trošku aktualizoval, pohrál si s grafikou atd . . . vše fungovalo dobře. Udělal jsem zálohu, hodil na své místo a ejhle . . . nefunguje upload obrázků.
Ve VM mi to hlásí chybu: vmError: Sorry,It's not a valid media file
Ve správě médií to hlásí: Tento soubor je pro nahrávání příliš veliký. (přitom to má pár kilo)
V JCE mi to hlásí: Error 500: ,Upload Failed: No data

pomooooc :)

PS: jedná se o totožný webhosting (wedos), ale subdoména byla na jiném serveru, než ostrý web.

22. zář 2016 21:08 #128486
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, viděl bych to na nějakou php chybu (např. že nemůže zapisovat na disk, a pod.) Ta Error 500 by tomu dopovídala. Jestli máš možnost podívat se do errorLogu (PHP) nebo zapnout zobrazování php chyb, možná se ti ta chyba ukáže.


www.phoca.cz/documents/16-joomla/336-how...g-php-errors-on-site

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

23. zář 2016 04:23 #128487
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Ahoj. Tak vyřešeno. Problém byl v tom, že mi chyběla složka /tmp. Přesněji . . . v joomle jsem měl nastavenou cestu pro složku /tmp klasicky v hlavním adresáři joomly. Ale na hostingu mi chyběla druhá, která leží hned vedle /www a /session . . . . což sem netušil :)

Powered by Fórum