Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Fotogalerie z adresářů

26. čvn 2016 09:11 #127406
Fotogalerie z adresářů od charlie.ii
Uživatel
Mám prosbu, jestli někdo nezná řešení, případně by za rozumnou uplatu nebyl schopen udělat:
Mám web sokolovnabozkov.cz. na J2,5. Do nedávný doby jsem fotogalerie dělal tak, že v zoneru vygeneruju galerii, nahraju na server a v příslušném článku udělal ručně odkaz
Bohužel času, sil a energie ubývá a tak bych to chtěl nejak zautomatizovat, prostěš to nestíhám. ted to řeším jen linkem na facebooku, ale to je provizorní a blbé řešení

Není nejaký nástroj, nebo nelze něco udělat, aby se mě na stránce zobrazoval automaticky seznam obsahu příslušného adresáře(adresáře s jednotlivými galeriemi) a rovnou to umělo třeb apodle názvu složky linkovat na index. htm, který je v každé galerii ? Ideálně kdyby to umělonačíst název galerie, jak je pojmenovaná v indexu...

26. čvn 2016 22:38 - 26. čvn 2016 22:55 #127416
Odpověď od Bong
Moderátor
Fotogalerii ze složky vám bleskem vyrobí Light Gallery, Simple Image Gallery a podobná rozšíření. Ale ty jsou vhodná spíše pro generování galerií k článkům a do článků. extensions.joomla.org/tags/galleries

Spíše bych šel cestou robusnější fotogalerie. Tam pouze založíte kategorii, případně složku ke kategorii a hromadně nahrajete fotky. Všechno ostatní (generování náhledů, atd.) se děje automaticky.

Jestli teď dáváte fotky na Facebook a jen odkaz na ně, pak je možnost použít třeba českou Phoca Gallery. Stačí v galerii Joomly prolinkovat galerii na FB a máte fotky na stránkách automaticky...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum