Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno Server code is wrong!

30. kvě 2016 22:01 - 30. kvě 2016 22:02 #127102
Server code is wrong! od Patrik2
Uživatel
Dobrý den,

mám tu takovou delikátní záležitost. Na některých stránkách administrace Joomly se mi objevuje červeně hláška 'Server code is wrong!' Nevíte co s tím? Přisuzuji tomu i pár vedlejších problémů. Trochu jsem hledal ve světě, ale kupodivu jsem nenašel podobný problém. Vzhledem k tomu, že jsem pár dnů zpět jedním 'pokusem' o nápravu shodil celý e-shop a následně ho nahazoval několik hodin nazpět, nemám moc huť zažívat to znovu při dalším laborování. V příloze přikládám screeny s chybovou i globálním nastavení.

Btw, očekávám, že díky tomuto problému mi nelze v komponentě productXport nalézt stránku s nastavením Správa serverů. A tam bych se teď opravdu potřeboval dostat. Při rozkliknutí odkazu naběhne 'stránka www.blabla.cz nefunguje' s chybou ERR_TOO_MANY_REDIRECTS. Budu vděčný za nápady, děkuji.
Přílohy:

30. kvě 2016 23:05 #127105
Odpověď od Cony
Moderátor
V celé Joomle. ani ve Virtuemart neexistuje hláška "Server code is wrong". Zřejmě jí bude způsobovat nějaký plugin.Podívejte se, co máte za instalované pluginy, tipl bych to na nějaký systémový plugin. Ta hláška se ukazuje jen ve VM, nebo i v jiných částech administrace? A ukazuje se i ve frontend? Zkuste alespoň dohledat soubor, ve kterém ta hláška je.

31. kvě 2016 15:10 #127114
Odpověď od Patrik2
Uživatel
Dobrý den,

nakonec se jednalo o hlášku ze samotného ProductXport. Reinstalace nestačila. Bylo třeba odstranit a nainstalovat znovu. Chybová hláška zmizela a Nastavení serverů je opět dostupné. Tak hurá na další akce a průšvihy :)

Powered by Fórum