Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Košík ( rodič + potomek )

27. dub 2016 12:52 - 27. dub 2016 12:57 #126769
Košík ( rodič + potomek ) od Dominika
Uživatel
Dobrý den,

měla bych dotaz. Potřebovala bych dostat do košíku název rodiče tj. produktu a za to hned potomka tj. tloušťku.
Momentálně uvádím jako příklad OSB desky. V košíku se ukazuje pouze tloušťka, což je pro zákazníka celkem matoucí, jelikož pak neví, jaký produkt si to objednal.

+ jak by šel z košíku smazat řádek kód zboží.

Jde mi o zpřehlednění košíku, budu ráda za každý nápad.

Pro lepší orientaci přikládám foto do přílohy. ( č. 1 aktuální košík č. 2 požadovaný košík )

Děkuji :-)

Verze ( VirtueMart 2.6.17 a Joomla! 2.5.28 )
Přílohy:

27. dub 2016 14:29 #126771
Odpověď od Cony
Moderátor
No a proč nemáte potomky pojmenované srozumitelně, např. OSB deska 25mm - takto to budete řešit nejen v košíku, ale např. v emailu, přehledu objednávky zákazníka, v administraci...

Podle screenshotu asi používáte VP One Page checkout, - podívejte se do nastavení pluginu, na schování kódu zboží tam je možnost.

27. dub 2016 14:40 #126773
Odpověď od Dominika
Uživatel
To jsem už zkoušela a udělalo mi to 2 x název produktu v nadpisu ( viz příloha ) .
Navíc bych ráda, kdyby název zboží ve variantách nebyl a ukazovala se pouze tloušťka desky.
Přílohy:

27. dub 2016 22:06 #126782
Odpověď od Cony
Moderátor
To co se zobrazuje v rozbalovacím menu ovlivníte parametrem, který určujete při vytváření potomka, název produktu by se měl nahrát jen název potomka, pokud Vám tam zůstává název rodiče, je to zřejmě způsobeno šablonou. Zkuste se na chvíli přepnout do jiné šablony.

Jak vytváříte potomky? Zkuste se podívat na plugin Stockable Custom Fields , dost to proces zjednoduší.

28. dub 2016 17:30 #126788
Odpověď od Patrik2
Uživatel
Dobrý den,

a máte představu, kde v šabloně je php soubor, ve kterém by se toto dalo ručně přepsat? Popřípadě i co a kam připsat, aby se mi pod kolonkou názvu zobrazoval jak název, tak ten popis jak popisuje CiniMinis. Děkuji za odpověď.

29. dub 2016 09:25 #126790
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud opravdu používáte VP One page Checkout, tak potřebujete zkopírovat souboru /plugins/system/vponepagecheckout/cart/tmpl/default_pricelist.php do /templates/SABLONA/html/plg_system_vponepagecheckout/ a v něm si dělat úpravy.

Ale jak jsem psal, budete muset řešit ještě minimálně zobrazení objednávky (/components/com_virtuemart/views/orders/tmpl/details_items.php => /templates/SABLONA/html/com_virtuemart/orders/) a fakturu a položky v emailu (/components/com_virtuemart/views/invoice/tmpl/invoice_items.php, mail_html_pricelist.php a mail_raw_pricelist.php => /templates/SABLONA/html/com_virtuemart/invoice/).

Navíc v administraci v přehledu objednávky stejně uvidíte jen název potomka.
Poděkovali: Patrik2

Powered by Fórum