Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart - čo mi nefunguje

12. říj 2015 11:01 #123890
Virtuemart - čo mi nefunguje od Andrea
Nováček
Pekný deň, poprosím radu, nefungujú mi niektoré veci vo Virtuemart. Ide o stránku www.ecotwist.sk . Napríklad pri kliknutí na produkt mám tam tlačidlo Opýtajte sa na tento produkt. Toto tlačidlo mi však nefunguje, keď naň klinkem, nič to nerobí. Ďalej mám problém pri Stave objednávok. Konkrétne so stavom Odoslaná. Keď to chcem aktualizovať na Odoslaná aj zaškrtnem políčko Informovať zákazníka, dám Aktualizovať a objaví sa mi biela stránka. Keď si to potom pozriiem je to síce zmenené na Odoslaná, ale mail neodoslalo, že je odoslaná zákazníkovi. Taká istá biela stránka sa mi zobrazí aj keď v tej tabuľke, kde sú objednávky, kliknem na Faktúra alebo Dodací list. Keď kliknem na Tlačiť, tak sa mi zobrazí celá objednávka bez problémov. Na nete som hľadala aj na zahraničných stránkach, ale nenašla som nič, čo by pomohlo. Vedel by niekto poradiť, čo treba upraviť, alebo niečo nainštalovať, aby to fungovalo? Ďakujem.

12. říj 2015 11:31 #123892
Odpověď od Cony
Moderátor
Dotaz na produkt - hlasí Vám to chybu v Javascriptu - fancybox není definován. V nastavení VM si zaškrněte možnost "Používat FancyBox".

Bílá stránka - bílá stránka znamená chybu v PHP. Zapněte si v glob. nastavení Joomly hlášení chyb na maximum, objeví se Vám místo bílé stránky nějaká konkrétní chyba.
Poděkovali: Andrea

12. říj 2015 12:34 #123899
Odpověď od Andrea
Nováček
Fancybox som mala zapnutý. Dala som to hlásenie chýb na maximum, teraz mi vyhadzuje toto:
Fatal error: Call to undefined method VmVendorPDF::convertHTMLColorToDec() in /home/html/ecotwist.sk/public_html/components/com_virtuemart/helpers/vmpdf.php on line 129
Ale netuším čo s tým, kde čo opraviť, teda čo tam nefunguje, keď mi to vypisuje.

12. říj 2015 13:58 #123902
Odpověď od Cony
Moderátor
A instalovala jste při instalaci VM i balíček s TcPDF?
Poděkovali: Andrea

12. říj 2015 23:01 #123911
Odpověď od Andrea
Nováček
Ďakujem krásne, presne toto som potrebovala, ani som netušila že niečo také je. Nemala som to nainštalované, tak som si to nainštalovala a funguje :)

12. říj 2015 23:02 #123912
Odpověď od Andrea
Nováček
No a nefunguje mi ešte to tlačidlo Opýtajte sa na tento produkt. Nevie niekto, čo s tým?

Powered by Fórum