Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart - problémy s variantmi tovaru

01. říj 2015 00:36 #123661
Pekný večer, sedím už niekoľko hodín pri VIrtuemart a neviem si dať rady. Spravila som si rodičovský produkt a k nemu dcérske produkty, ktoré sa mi ukazujú ako varianty v rozbaľovacom okne pri produkte. Keď si však vyberiem jeden variant, do košíka mi to hodí ten rodičovský a nie ten, ktorý som vybrala. Prosím, kde robím chybu, čo treba nastaviť alebo kde zmeniť nastavenia, aby sa mi to do toho košíka dávalo správne? Chem ešte upozorniť na to, že každý variant, teda každý produkt vo výbere varianu má inú cenu. Na foto v prílohe je to, čo mi po pridaní košíka pridá do košíka. Takže namiesto výrobku s číslom 0-10 mi pridá 10-30. Ďakujem.
Přílohy:

01. říj 2015 22:54 #123696
Odpověď od Andrea
Nováček
Nikto nevie čo s tým? Ja som na nič neprišla :dry:

02. říj 2015 20:53 #123717
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
No do stroje vám asi nikdo nevidí a web jste take neuvedla tak možná proto to ticho.
Z toho kde je dotaz předpokládám Joomla 2.5.x ; VM 2; oboje už skoro za zenitem.
Prohledejte forum www.virtuemart.cz/forum/ tam je několik vláken k tomuto.
A nebo zkontrolujte jestli jste postupovala stejně jako tady dev.virtuemart.net/projects/virtuemart/w...ithout_stock_control

Powered by Fórum