Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Phoca Galery (Kategorie)

08. zář 2015 16:40 #123317
Phoca Galery (Kategorie) od Pavel
Uživatel



dobrý den
z obrázku je patrné, že kategorie Extraligové utkání - SKP FM - Lovosice 6.3.2015 ke v kategorii Extraligové utkání
a na webu www.handball.skp.cz v menu fotogalerie je možnost Z extraligových utkání SKP Frýdek-Místek a po rozkliknutí tohoto odkazu se mi kategorie zobrazí a můžu galerii prohlížet.
Ale když rozkliknu možnost ve fotogalerii Z přátelských utkání "A" týmu mužů SKP Frýdek-Místek nezobrazí se nic a měl bych podle obrázku vidět galerii Z přátelských utkání - Turnaj v Kopřivnici 22.8.2014 a mám ji v kategorii z přátelských utkání.
a co je ještě špatné když si vyberu položku ve fotogalerii Utkání ze staršího dorostu vidím galerie z extraligy podle obrázku ovšem Starší dorost nemá žádnou nadřazenou kategorii.

Potřeboval bych s tím to nutně pomoci nebo se zorientovat pomoci Team Vieweru někoho kdo ví co s tím prosím

pavel.bohanes@ssosfm.cz
Přílohy:

09. zář 2015 00:55 #123318
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, teď jde o to, kde přesně máš problém - jestli v článku nebo v galerii:

např. tohle www.handball.skp.cz/index.php/fotogalerie tuším není komponenta galerie ale asi článek - a je potřeba zjistit, jestli ty odkazy jsou správné

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

09. zář 2015 09:10 #123320
Odpověď od Pavel
Uživatel
Ta fotogalerie je článek

pak vyberu text Z utkání staršího dorostu a kliknu na odkaz a jdu jej vytvořit


Vše uložím
Přílohy:

09. zář 2015 09:17 #123321
Odpověď od Pavel
Uživatel
koukám že jsem naklikal pro ukázku cestu ke starším žákům v té phoca gelerii ale to je principiálně jedno problém je stejný v tom obrázku jsem chtěl jen ukázat že jsem klikal ten odkaz přes Contens - Sample Data-Articles - Park Site / park-blog - Photo gallery / photo-gallery a můj název například tedy Starší dorost / starsi-dorost

15. zář 2015 15:38 #123411
Odpověď od Pavel
Uživatel
Tuší někdo co s tím prosím nebo se nato podíváme společně???

15. zář 2015 16:36 #123413
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, já bohužel ne, ten problém se ani tak netýka galerie, jako spíš odkazů na ni vytvořených pomocí "něčeho", co já bohužel neznám. Pravděpodobně nějaká funkce v JCE, která nějak nabídne odkazy, ale kde je bere a jak správně je tvoří, to nevím :-(

Pokud vytvoříš standardní link na galerie - např. na zobrazení kategorií (alb), pak by odkazy na jednotlivé kategorie měly standardně fungovat :idea: ale pokud je vytváří třetí strana, pak jedině hledat problém tam :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum