Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Neotevírá se správně editor článků

19. čvn 2015 18:22 #122277
Zdravím,

Rozhodl jsem se změnit šablonu svého webu a přidat pár doplňků. Začal jsem si dělat stranou tedy nový web, kam jsem pak nahrál potřebné části databáze ze stávajícího webu. Jenže když chci přidat článek nebo editovat článek v administraci, otevře se mi nepoužitelný editor. Zkoušel jsem vypnout editor i nastavit jiné editory, ale při jakémkolik pokusu o přidání/edit článku se mi to zobrazuje tak, jak přikládám v příloze.

Bohužel před nahráním DB jsem nezkoušel žádné články vytvářet, takže nevím, zda to ještě před tím fungovalo.



Nevíte prosím někdo, čím by to mohlo být?

Díky,

V.
Přílohy:

19. čvn 2015 18:37 #122278
Odpověď od Woytaaa
Uživatel
EDIT: Ještě jsem přišel na to, že to samé se mi stává, když chci přidat nebo editovat kategorii.

19. čvn 2015 19:01 #122279
Odpověď od Bong
Moderátor

Woytaaa napsal: ... rozhodl jsem se změnit šablonu svého webu a přidat pár doplňků. Začal jsem si dělat stranou tedy nový web, kam jsem pak nahrál potřebné části databáze ze stávajícího webu...


Šablonu? Jakou šablonu používáte?
Problém je na stránkách, nebo v administraci? Pokud na stránkách neovlivňuje to šablona?
Dělat stranou, to je kde? Je možno chybu vidět v reálu? Odkaz?
Nahrál databázi... a co soubory Joomly? Ty ne? Je třeba provést řádný přesun webu a teprve poté provádět úpravy.

Opravdu používáte Mambo? Nebo to mohu přesunout do jiné sekce? Jaká je vaše verze Joomly?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. čvn 2015 19:14 #122281
Odpověď od Woytaaa
Uživatel
- Používám Joomu 2.5.28
- Problém je jak na stránkách, tak v adminu.
- Web dělám na subdoméně svého webu
- Řádný přesun webu proběhl, nainstaloval jsem stejnou verzi joomly a pro mne základní komponenty, poté jsem přesunul potřebné databáze.

ZDE je možné se přihlásit:
novy.valenciacf.cz/index.php/prihlasit-se
Účet: test
Heslo: test
A zkusit editovat tento článek: novy.valenciacf.cz/index.php/aktuality/h...8-diallo-cerna-perla

19. čvn 2015 19:27 #122282
Odpověď od Cony
Moderátor
Ještě v administraci v globální konfiguraci zapněte hlášení chyb na Maximum.

19. čvn 2015 19:31 #122283
Odpověď od Woytaaa
Uživatel
HOTOVO

Powered by Fórum