Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Editovatelná tabulka

08. čvn 2015 16:10 #122076
Editovatelná tabulka od pepa
Uživatel
ahoj všem, potřeboval bych poradit, chtel bych vytvorit nasledujici vec:
1) mam formular, ktery si vyplnim
2) podle vyplnenych zaznamu se mi odpovedi seradi do predpripravene tabulky
3) po casu bude mozne editovat zaznamy, ktery jsem vytvoril

v praxi to znamena, ze se prihlasim, nekde bude odkaz na formular, ten se vyplni, nasledne se ulozi do predem definovane tabulky, jako dalsi zaznam v poradi, v pripade, ze budu chtit tato data editovat tak se budu muset prihlasit pod svym loginem a stejnym zpusobem data zmenit, ta pouze prepisi jiz drive ulozena

neexistuje v joomle nejaky takovy nastroj nebo alespon pristup nazor rada, jak neco takvoeho vytvoirt? eventuelna to muze byt zcela jine reseni
diky vixiv

09. čvn 2015 10:16 #122092
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
Myslím, že ChronoForms nebo RS Form by mohlo splňovat...v nastavení si formulář sestavíte jak budete potřebovat...a v adminu jde třídit formuláře dle různých sloupců...

09. čvn 2015 13:51 #122095
Odpověď od pepa
Uživatel
spis jsem to myslel tak, ze udaje z formulare se vyplni do tabulky viditelne vsem uzivatelum ve frontendu a po kliknuti na svuj radek v tabulce jej z front endu budou moci dale upravovat
vixiv

09. čvn 2015 15:55 #122098
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud Vím, tak to umělo např. Fabrik , ale určitě i jiné formulářové komponenty něco takového budou umět.

10. čvn 2015 11:32 #122122
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
určitě lze udělat, aby se odeslané údaje na nějaké stránce zobrazovaly všem uživatelům...byl by vidět např. seznam přihlášených uživatelů...co se má zobrazovat lze např. nastavit v RS FORM...to jsem používal...
že by šly údaje editovat z frontendu nevim...ale teoreticky by to mohlo být možné...chce to mrknout do nastavení...a přihlášený uživatel by mohl editovat svoji "přihlášku"

Powered by Fórum