Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

úprava autora u zobrazení příspěvku na fcb

13. kvě 2015 09:55 #121780
ahoj všem, potřebovala bych pomoc. mám magazín a když dávám odkaz na článek na fcb, pokaždé se mi zobrazí autor článku jako jméno člověka - moje jména, což nechci, jde to nějak upravit?

13. kvě 2015 10:47 #121781
Odpověď od Bong
Moderátor
A máte tu stránku FB vytvořenu jako stránku? Není to náhodou profil? Dejte odkaz.

Při publikování příspěvku si musíte přepnout jakým jménem budete publikovat. Tedy vpravo nahoře rozbalovací šipka: Používat Facebook jménem:a vybrat stránku magazínu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. kvě 2015 09:12 #121794
Odpověď od magda
Uživatel
to samozřejmě ano, ale myslím to, že když dám odkaz na článek na magazínu tak se mi na fcb u jeho obrázku zobrazí www.magazinrodina.cz/autor magda plivová, á bych ale chtěla, aby se zobrazovalo autor magazin rodina, jako je to u přípsěvků jiných jako např www.ceskatelevize/autor česká televize toto podle mne nezávisí na tom, kdo odkaz dává, ale na nastavení stránek, se kterým si nevím rady, můžete pomoci?

14. kvě 2015 09:14 #121795
Odpověď od magda
Uživatel
je to vidět na obrázku v souboru

14. kvě 2015 13:09 #121796
Odpověď od Bong
Moderátor
Kdybyste dala odkaz na FB, meli bychom to vyreseno drive. Ve zkratce, resite problem, ktery neexistuje. Toho autora prispevku tam totiz vidite pouze vy, jako spravce.
Schvalne se na to podivejte z ciziho uctu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. kvě 2015 13:31 #121797
Odpověď od magda
Uživatel
to právě ne, vidím ho i z jiných profilů. i jiní lidé to vidí

Powered by Fórum