Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Lightbox v mainmenu

13. dub 2015 09:49 #121316
Lightbox v mainmenu od Jakub Koželuh
Uživatel
Zdravím,

nevíte někdo náhodou jak by šel otevírat odkaz z mainmenu v lightboxu? na stránkách www.novapec.info bych chtěl aby se mi odkaz webkamera otevíral v lightboxu. zatím to mám nastavené na otevírání v novém okně, ale ten lightbox by byl mnohem efektnější. Díky za každou případnou radu. JK

13. dub 2015 11:34 - 13. dub 2015 11:35 #121317
Odpověď od Bong
Moderátor
Jenom obrazek z kamery se mi zda trochu osizena informace. Mozna neco rekne nekomu mistnimu...
Dejte obrazek do clanku a otevirejte odkazem clanek s obrazkem. Obrazku v clanku muzete nastavit vyskakovaci okno dle libosti. Navic si jednoduse do clanku pridate libovolny pokec ke kamere, nebo i v budoucnu dalsi informace.
Pripadne muzete k teto strance priradit nejaky popup modul co se pouzivaji k zobrazeni okna po vstupu na stranku...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jakub Koželuh

13. dub 2015 12:29 #121319
Odpověď od Jakub Koželuh
Uživatel
Díky za tip. o tom vím, že to tak jde, ale uživatelsky je tam prostě klik navíc. k webkameře nejsou potřeby nějaké zásadní informace. Prostě bych byl rád, kdyby to šlo, že se klikne na odkaz webkamera a ten obrázek se hned otevře v lighboxu...

Powered by Fórum