Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

RedEvent - odkazy akcí

20. úno 2015 09:05 #120314
RedEvent - odkazy akcí od jitkaaaa
Uživatel
Zdravím všechny,
moc prosím o radu. Na této stránce mám seznam všech akcí. V nastavení RedEvent jsem si nastavila, že nechci zobrazovat podrobnosti událostí. I přesto se mi název akce ukáže jako odkaz, na který když kliknu ohlásí, že podrobnosti události nejsou dostupné.
Nevíte někdo, jak nastavit, nebo kde změnit, aby se mi název akce ukazoval jako prostý text bez odkazu??
Děkuji všem
Jitka

20. úno 2015 17:33 #120319
Odpověď od Bong
Moderátor
Špatně hledáte, někde to tam je.

Nechce se mi to instalovat, ale v překladu vidím, že tam je volba: Odkaz na podrobnosti - Zvolte, zda zobrazovat odkazy na stránku podrobností události, pokud například chcete zobrazovat pouze seznamy událostí, můžete tuto funkci vypnout.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. úno 2015 09:17 #120377
Odpověď od jitkaaaa
Uživatel
Ano, máte pravdu, je tam volba PODROBNOSTI UDÁLOSTÍ, tam se volí NEZOBRAZOVAT nebo ODKAZ Z TITULKU. Když dám ODKAZ Z TITULKU, zobrazí se mi po kliknutí na událost podrobnosti. Když dám NEZOBRAZOVAT, zůstane mi funkčí odkaz a po kliknutí na něj se zobrazí již zmíněná hláška: Podrobnosti událostí nejsou dostupné. Tak nevím kde jinde co hledat. :(

Powered by Fórum